У це свято хочеться нагадати, що все в житті починається з дороги! А це означає, що працівники дорожнього господарства заслуговують на окрему похвалу! Бажаємо, щоби кожен новий день починався з посмішки!

Завдяки вашій роботі наше місто з добрими дорогами. Ваша праця неоціненна. Пам’ятайте, що асфальт класти краще за сухої погоди. Шви на мосту робити краще та непомітніше. Ви робите наш світ кращим. Зі святом!

З Вашим днем, пам’ятайте, що Ви у нас незамінні працівники і всім потрібно у Вас повчитися працьовитості, такій сильній витримці та бадьорості духу, бажаємо прогресу у всьому та йти до своїх цілей!

Друзі, з професійним святом! Нехай проекти будуть успішними, погодні умови — оптимальними, а праця — безпечною та комфортною. Бажаю вам зростаючого добробуту, сімейного затишку, радості та оптимізму.

Нехай сонце приголубить, і вітерець обвіє, нехай твоя посмішка всіх довкола зігріє, нехай ідуть роки, збираючи мудрість — нехай твоя душа буде тільки юною. Із Днем працівників дорожнього господарства: воно незамінне для держави, ну а ти — для нас!

Нехай дороги будуть рівними, без ям і колдобин, щоб повороти не петляли, не бачили аварій та пробок. Нехай дороги ведуть неодмінно на щастя і великий рідний будинок.

Професійних досягнень, надійних угод, якісного виконання робіт, процвітання та стабільності! Отримувати задоволення від роботи та від її результату!

Вітаю із Днем працівників дорожнього господарства. Від щирого серця бажаю величезних сил та міцного здоров’я, ентузіазму та удачі в роботі, високої якості та виправданих зусиль, щирої подяки за здійснену працю та благополуччя.

Вітаю із Днем працівників дорожнього господарства! Нехай твоє життя стане широким і гладким шляхом на щастя, з рівними успіхами і міцним покриттям здоров’я. І нехай на ній ніколи не зустрічаються ями негараздів та вибоїни печалів.

Вітаю із Днем працівників дорожнього господарства! Бажаю слідувати по життю тільки тими дорогами, які приведуть до успіху та щастя, бажаю завжди вірити в себе та працювати на ура. Здоров’я, терпіння, витримки та сил, достатку, кмітливості, удачі та оптимізму!