Так уже склалося, що наше здоров’я не завжди перебуває у повній безпеці і ми іноді хворіємо. Сьогодні, у Всесвітній день хворого, я хочу побажати, щоб у нашому світі поменшало вірусів та небезпечних мікробів, щоб з’явилося більше можливостей для забезпечення захисту людини від хвороб та недуг. Бажаю міцних сил та високого імунітету, бадьорості духу та радісних днів без симптомів смутку та слабкості.

Сьогодні всесвітній день хворого. Хочу побажати всім, хто має похитнулося здоров’я — одужання, психічної готовності відновити життя й отримувати від нього задоволення. Прийняти свій стан та робити все, щоб його покращити. Будьте здорові! Очищайте думки, стимулюйте та розвивайте тіло і будьте націлені на здорове та щасливе життя!

Всесвітній день хворого – день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими стикаються хворі люди по всій планеті. “Всесвітній день хворого” став відзначається з 1993 року. Він був заснований з ініціативи Папи Римського Івана Павла Другого 13 травня 1992 року. Дата 13 травня була встановлена ​​невипадково: католики з давніх-давен відзначають 11 лютого День хворого. Саме цього дня у французькому містечку Лурд багато століть тому сталося явлення Богоматері. Свята Діва, Лурдська Богоматір, зцілила страждаючих, ставши таким чином символом рятівниці хворих. За 150 років провінційне місто Лурд перетворилося на один із найбільш відвідуваних християнських центрів Європи. Щороку сюди стікається понад 5 млн прочан. Серед них – близько 100 тисяч тих, хто сподівається знайти тут зцілення від недуг.

У Всесвітній день хворого я хочу побажати міцного здоров’я без травм, забитих місць, застуд і навіть найменших вірусів. Шлях щодня життя проходить славно та вдало, весело та цікаво. Не забувай берегти себе і допомагати організму боротися з будь-якою недугою. А тому бажаю фруктового настрою, овочевої користі, спортивного самопочуття та бадьорості душі!

У Всесвітній день хворого хочу побажати, щоб жодна недуга не змогла зупинити тебе на півдорозі до переможної мети, щоб з кожним днем ​​міцнішав твій імунітет до застуд, пліток, заздрощів та інших негативних факторів цього життя. І нехай живе здорово і здорово.

У Всесвітній день хворого хочу від душі побажати якнайшвидше одужати і більше в житті не хворіти. Нехай не болить ні тіло, ні душа, нехай від тривог буде вільна і голова, і серце. Бажаю міцних сил, умиротворення, благополуччя та прекрасного самопочуття.

Сьогодні всесвітній день хворого. І я бажаю тобі скоріше погладшати, покинути світ сумних думок і сірих буднів і якнайшвидше поринути в атмосферу барвистого, веселого, повноцінного, цікавого і чудового життя. Міцного здоров’я та оптимістичного настрою!