Сьогодні, своє свято відзначають найбезкорисливіші та найчутливіші, сердечні, добрі та милосердні працівники соціальної служби! Багато людей, потребуючи підтримки, уваги та допомоги звертаються саме до Вас, знаючи точно, що ваше це ваше благородне покликання. Тож нехай те щастя, що Ви даруєте людям, обов’язково повернеться сторицею і надихне Вас на нові добрі справи. Батьківщина пишається вами!

Вітаю із Днем працівника соціальної сфери України. Нехай спільна мова знаходиться з усіма, нехай любов і ніжність завжди присутні у стосунках з близькими, нехай тобі розуміти цей світ буде легко, нехай у відповідь цей світ дарує тобі щодня удачі, радості, успіху та оптимізму!

Вітаємо всіх працівників соціальної сфери України з їхнім святом. Ви робите велику та важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Нехай успіхів у вас буде якомога більше, а невдачі зовсім обходять ваше життя стороною. Зі святом та професійного зростання!

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці.

Вітаю з Днем працівника соціальної сфери України та побажати хочу вірних рішень та бравої роботи, добрих ідей та розуміння людей, щирої пошани та великої любові серця, щасливих днів та радісних подій життя.