Вітаємо Вас з настанням Нового року за китайським календарем. Нехай ця дата увійде до Вашої оселі радісними новинами, щасливими подіями, запам’ятається яскравими емоціями та принесе з собою любов, добро та удачу.

Китайський Новий Рік – це дуже веселе свято, що символізує зміну пір року та перемоги Добра над Злом. Я бажаю тобі провести цей Новий Рік так, щоб до такого свята тобі було про що згадувати і чим пишатися.

Бажаю чудес та чарівництва, виконання всіх бажань та мрій! Нехай сьогодні станеться щось несподіване та чудове! Нехай весь рік чекають приємні новини та сюрпризи! Нехай усі задуми виконаються якнайкраще! З китайським Новим роком!

У Китайський Новий Рік бажаю яскравого життя, наче веселий карнавал і стільки щастя, скільки китайців у країні. Нехай буде стіл багатий не лише у святкові дні, нехай радість та удача супроводжують усюди. Бажаю в новому році вітати та процвітати.

Ось і китайський Новий рік. Вітаю і бажаю завжди бути в плюсі ​​та вигоді. Найміцнішого здоров’я, успішного кар’єрного зростання, щедрих урожаїв, добрих слів, щасливих подій, вдалих ідей, радісних пісень, сімейних свят, матеріального достатку та неймовірної краси довкола!

З китайським Новим роком! Бажаю, щоб радість та веселощі жили у ваших серцях. Щоб символ року приніс вам щастя, достаток та здоров’я. Щоб ви завжди були життєрадісними та бадьорими.

Вітаю тебе із цим святом! Бажаю, щоб він приніс тобі лише найяскравіші емоції та враження, щоби теплих спогадів від цього дня вистачило на весь наступний рік. І нехай твій вогненний дракон завжди тебе захищає та допомагає!

Вітаю з настанням китайського Нового року! Нехай це свято остаточно закріпить добрий початок року, хай усі побажання легко виконуються! Будь здоровим, щасливим та завжди готовим до здійснення мрії!

Вітаю з Китайським Новим роком і побажати хочу товстих конвертів з грошима, постійного порядку та затишку в будинку, добрих та веселих гостей, дзвінкого та гучного сміху, яскравих та барвистих феєрверків, безперечного достатку та великої кількості смачної їжі на столі.

Традиційним у нас стало святкування Китайського Нового Року, а кожен рік ми називаємо однією з 12 тварин. Цього дня віриться в магію та чари. Тож нехай наше життя буде трохи казковим, нехай добрі феї допомагають, а богатирі та лицарі надають підтримку, і нехай добро завжди перемагає зло. З Новим роком китайською!