Вітаємо українських працівників карного розшуку із професійним святом. Ми поважаємо вашу роботу і цінуємо її, ми горді за вас і те, що саме ви захищаєте нас і наші вулиці, незважаючи на всі небезпеки, що чекають і на вас теж. Спасибі вам!

У День працівників карного розшуку України від душі бажаю бравих сил та оптимізму, добрих вчинків та щирої поваги, високої ерудиції та відмінної кмітливості, міцного здоров’я та безперечного щастя життя.

Злодій повинен сидіти у в’язниці, – говорив Гліб Жиглов. Наразі цю фразу знає вся країна. Нехай твоя кар’єра розвивається так, щоб країна знала твої улюблені фрази!

Зі святом, співробітники карного розшуку України! Бажаємо успіхів у службі, спокою та величезного терпіння, яке ніколи не вичерпається. Нехай міцніє воля, підвищується зарплата, а родина завжди чекає та любить. Нехай лише гарні новини чуєте та вперед на щастя йдете.

1873 року в Києві офіційно почала функціонувати перша українська розшукова частина, а перші підрозділи карного розшуку були сформовані у відділеннях царської поліції. 15 квітня 1919 року Декретом Раднаркому України «Про організацію судово-кримінального розшуку» було утворено відділення судово-кримінального розшуку та закріплено його правову базу. Обов’язки розшуку полягали у проведенні підготовчої до попереднього слідства діяльності органів звинувачення. З 2001 року центральний орган служби загрози розшуку називається Департаментом карного розшуку МВС України, основними завданнями якого є попередження, припинення та розкриття всіх видів кримінальних злочинів, розшук злочинців, що зникли.

Вітаю з Днем працівників карного розшуку України та хочу побажати успішно закритих справ на столі, стовідсоткових доказів та вірних координат будь-якого пошуку. Нехай робота йде добре, нехай життя тече рікою благополуччя та щастя.