Вітаю з Днем спеціаліста з безпеки. Бажаю гармонії в душі та спокою в окрузі. Нехай робота робиться з розумом та успіхом, нехай життя триває з успіхом та невтомним ентузіазмом. Бажаю здоров’я, а також абсолютної безпеки для твого щастя, твоєї любові, твоєї мрії.

Вітаю з Днем спеціаліста з безпеки. Бажаю амбіцій та сил, впевненості та витримки, відваги та кмітливості, спритності та сміливості. Нехай на дорозі життя стоїть знак «Стоп» для будь-якої небезпеки, нехай у сфері твоєї діяльності тобі не знайдеться рівних, нехай загалом усе в тебе буде здорове та здорове.

Вітаю з Днем спеціаліста з безпеки! Нехай будь-яка «нездійсненна» місія буде тобою здійсненна. Нехай безпека завжди буде перш за все. Бажаю бути асом своєї справи. Бажаю завжди знаходити легкі шляхи вирішення серйозних проблем. Живи безпечно, цікаво та захоплююче!

«Спеціаліст з безпеки» — це звучить переконливо і гордо. Тому привітаємо всіх представників цієї професії з їхнім професійним святом і побажаємо ніколи і за жодних обставин не забувати про те, яку важливу роботу вони роблять.

Вітаю із професійним святом! Нехай безпека буде не лише твоєю професією, а й частиною життя. Нехай здоров’я захищає тебе від хвороб, удача – від промахів, оптимізм – від смутку, а доля – від бід.

Бажаю професіоналів-начальників, чесних клієнтів, гарного заробітку і сім’ю, що розуміє, а особливо — щоб життям ризикувати довелося без непоправних наслідків. З Днем спеціаліста з безпеки!

Ви ті, хто дає нам можливість відчувати спокій та безпеку, дякую, що ризикуєте своїм життям, захищаєте нас від поганих подій та людей, нехай Бог береже Ваші життя!

Що важливіше може бути безпеки? Тільки люди, які забезпечують її, ті, хто захищає нас від усіх проблем — фахівці з безпеки. Хочеться цього радісного дня, щоб втілилися в життя всі ваші бажання, щоб проблеми обходили вас стороною, щастя вдома та на роботі. Дякую за вашу непросту службу!

Вітаю з Днем спеціаліста з безпеки. Бажаю організовувати роботу легко, бездоганно та повноцінно, а в житті завжди влаштовувати яскраві свята щастя. Нехай щодня приносить із собою геніальні ідеї, масу можливостей та варіантів, як досягти успіху. Бажаю бравої кмітливості, бравого здоров’я, бравих сил!

Вітаю з Днем спеціаліста з безпеки. Бажаю надійно зберігати чужі таємниці. Бажаю ні на крок не підпускати сторонніх осіб до об’єкта або суб’єкта, що охороняється. Бажаю щодня проявляти сміливість, впевненість та професіоналізм. Успіхів у діяльності сек’юріті та великої удачі на життєвому шляху.