Нехай у Свято Білих Журавлів гучні слова поезії, високі ноти мелодії заповнять наші серця гордістю та вдячністю за браві подвиги загиблих солдатів, які нам подарували світ. Нехай з роками міцнішає дружба народів, нехай ніякі біди та усобиці не дадуть послабити нитки єдності, доброти та поваги до пам’ятних днів та перемог.

Бажаю у свято Білих Журавлів світлої пам’яті про наших героїв-солдатів, щиру подяку їм за цей мир і щастя, міцної віри та єдності нашого народу, світлого майбутнього і доброго блага, гарного життя, наче поезія та радісних днів.

У Свято Білих Журавлів хочу побажати ліричних ноток ностальгії та гордості за колишні подвиги бравого народу, великого натхнення та неймовірних емоцій, втіхи душі та відваги серця, що пробуджують поетичних рядків та великої сили пам’ятних слів.

У Свято Білих Журавлів нехай серце наповниться світлими рядками про подвиги героїв, нехай душа згадає всіх поіменно відважних солдатів, нехай увесь світ воєдино запалить свічки на згадку про тих, хто вірно бився за честь і наше життя.