У День землевпорядника України щиро бажаю бравої діяльності, широких можливостей, збереження земельних ресурсів, чудових ідей, раціонального використання коштів, чистої екології та відмінної роботи.

Указом Президента України № 1556 від 1999 року на підтримку ініціативи Державного комітету України із земельних ресурсів та Спілки землевпорядників України було встановлено День землевпорядника України. Це професійне свято відзначається в Україні, щорічно, у другу суботу березня місяця. Цього дня в Україні прийнято вшановувати тих, чия професія безпосередньо пов’язана із землеустроєм держави. Працівники, що найбільш відзначилися, нагороджуються до цього дня подарунками, преміями та подяками. В Україні професія землевпорядника завжди мала повагу. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально та ефективно. Від їхнього професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Працювати землевпорядником в Україні — те саме, що нафтовим розпорядником у Дубаї чи банкіром у Швейцарії. Наша земля – усім землям земля, адже такого чорнозему ніде не знайти. Тому працюй, землевпоряднику, на благо батьківщини, за що низький тобі ухил від усього українського народу.

Вітаю з Днем землевпорядника України та хочу побажати лише добрих земель у роботі, лише успішних проектів, лише раціональних рішень, лише відмінних ідей. Нехай рідні землі годують, хай і під твоїми ногами земля буде стійкою. Бажаю високих результатів у діяльності та низці добрих подій у житті.

Вітаю з Днем землевпорядника України і щиро бажаю знатися на землях рідної країни, без жодних сумнівів і перешкод робити свою роботу з результатом на успіх. Здоров’я тобі та невтомного ентузіазму, постійного потоку раціональних ідей та легких шляхів до їх реалізації.

Землевпорядкування – це той процес, в якому часто буває складно догодити всім сторонам, не кажучи вже про власні інтереси. Побажаємо ж землевпорядникам завжди вміти знаходити баланс тим, чого хочуть власники земельної ділянки, тим, що говорить закон і тим, що бажає отримати сам землевпорядник.

Вітаю з Днем землевпорядника України та хочу побажати чудових планів, достатку сил та засобів для їх здійснення, відмінних ідей у ​​будь-якому проекті та вірних рішень у будь-якому питанні.