Сьогодні, у Всесвітній день без автомобіля побажаю міцного здоров’я та всіх благ. Головне пам’ятати, що рух продовжує життя. І хоча машина – це комфорт і швидкість, день без неї можна провести, зробивши екологію трохи чистіше, а здоров’я трохи краще.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​автомобіля. Нехай у цей день вдасться не занудьгувати за своєю машиною, нехай піша хода доставить радість і задоволення, нехай відсутність автомобіля зробить трохи чистішим довкілля і трохи краще наше здоров’я.

У всесвітній день без автомобіля хочу побажати активних рухів та чудових успіхів, добрих емоцій та чудового самопочуття, цікавих пригод та радісних піших прогулянок, веселого спілкування та захоплюючих подій.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​без автомобіля. Нехай сьогодні не буде заторів на вулиці, нехай ніколи не буде заторів на дорогах до твоїх цілей та мрій. Бажаю веселого та чудового життя без ДТП, вихлопних газів, нервів та купин, як сьогоднішній день без автомобілів.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​без автомобіля. Побажаю, щоб цей день пішов на користь усім, щоб машина без господаря не нудьгувала, щоб кожен вдихнув ковток чистого повітря, щоб настав усвідомлення того, що рух своїм ходом додає здоров’я та енергії.

Вітаю всіх із всесвітнім днем ​​без автомобіля! Цього дня ми пропонуємо всім автомобілістам відмовитись від свого транспортного засобу та прогулятися пішки. Пам’ятайте, що ваш автомобіль викидає у довкілля величезну кількість вихлопних газів, тому всі разом ми можемо зробити нашу планету чистою. Бажаю кожному ковток чистого повітря, і лише смугастих доріг.