Вітаю із Міжнародним днем ​​моряка. Бажаю бравих сил та постійної посмішки на обличчі, доброї удачі та попутного вітру кохання. Будь відважним і веселим моряком, успішним і сміливим чоловіком, щасливою та багатогранною людиною, незворушним та славним капітаном свого життя.

Вітаю з Міжнародним днем ​​моряка і бажаю почуватися чудово і в морі, і на суші, скрізь і завжди прагнути тільки щастя та успіху, на глибині своїх почуттів і на берегах своїх мрій відчувати свободу, знаходити впевненість і знаходити спокій. Будь здоровий, моряк, мужній і гордий собою!

Вітаю з Міжнародним Днем моряка і бажаю йти у плавання з доброю надією, а повертатися з вірним успіхом, плавати морем з відвагою душі, а землею ходити з любов’ю в серці. Бажаю здоров’я та величезного щастя, як блакитні простори та морські глибини!

Вітаю з Міжнародним днем ​​моряка і бажаю завжди бути хоробрим, добрим, справедливим, веселим, бадьорим, невтомним моряком. І нехай усі бурі проходять повз, нехай морські простори надихають тебе. Міцного моряцького здоров’я та жодного бунту на власному кораблі.

Моряків торгового флоту вітаємо із професійним святом! Вам на воді звичніше, ніж на суші. Вас манить романтика річок, морів та океанів. Разом з тим під романтичним нальотом ховаються найважливіші економічні, транспортні завдання. Нехай шторми обходять вас стороною, а на рідних берегах завжди чекають близькі люди.

Моряку, ми шлемо тобі привіт! У твоє свято вітаємо палко і бажаємо залишатися справжнім чоловіком все своє життя! Ти вибрав гідну професію, тобою пишається вся родина, поважають друзі та колеги! Нехай у морі тебе супроводжує лише попутний вітер. А ми завжди із захопленням слухатимемо розповіді про твої морські пригоди, гідні самого Колумба!

Моряк — у твоїй крові морська сіль, тобі підвладні водні простори. Зі святом, дорогий наш мореплавець! Нехай море не вирує, а хвилі не б’ють про корм. Знай, що на суші чекають на тебе рідні. Бажаємо правильно тримати курс, бути відданим своїй нелегкій професії і міцно стояти на ногах, гойдаючись хвилями синього моря.

Бажаю, щоб твоє життя не штормило, не гойдало, на било об скелі і не кидало на мілину. Нехай вона завжди буде вдалою, тихою, розміреною і радує легким бризом щастя та благополуччя. Нехай попереду на тебе чекають тільки гостинні причали, на яких ти завжди можеш знайти спокій, радість, підтримку та затишок. З Днем моряка!

Дорогий наш моряк! Бажаємо, щоб кожен твій морський похід завжди благополучно закінчувався і приносив лише прибуток, неймовірні пригоди та душевне задоволення. Завжди залишайся таким же запеклим, сильним, сміливим морським вовком, таким же хитрим, розумним і прозорливим тертим калачем. І пам’ятай, що є тиха, затишна гавань, де на тебе дуже люблять і завжди чекають. Із Міжнародним днем ​​моряка!

Бути моряком – це твоє покликання. Тому я бажаю тобі завжди з радістю ходити в море та виконувати свій обов’язок. Нехай тобі підкоряються всі моря та океани, а кар’єра йде лише вгору! Бажаю міцного здоров’я, багато сил, енергії, а також море радісних подій та цілий океан щастя!