Життя для незрячого дуже складне і сповнене додатковими труднощами. Нам варто пам’ятати про це щодня, як і всіх тих людей, яким не так просто жити в цьому світі, як нам. Саме тому ми сьогодні святкуємо Міжнародний День Сліпих, щоб не забувати про інших, кому пощастило менше, ніж нам.

У Міжнародний день сліпих я від душі хочу побажати ніколи не почуватися неповноцінною людиною, адже у таких людей, як ти, набагато яскравіше розвинений внутрішній світ, фантазія та уявлення про реальність. Я бажаю щодня зустрічати тільки з позитивними емоціями, добрими словами та багатими ідеями, як зробити життя щасливішим та різноманітнішим.

У Міжнародний день сліпих хочу побажати жити вірою в диво та дарувати світові доброту своєї душі. І нехай немає можливості бачити все, що відбувається навколо, у Вас є можливість тонко відчувати і відчувати всю красу цього світу. Бажаю вітати, надихатися, боротися за мрію і насолоджуватися прекрасними миттєвостями, що тішать Ваше серце.

Якщо у Вас немає можливості бачити цей світ, ми бажаємо, щоб Ви максимально відчували його всім своїм серцем, будьте здоровими і нехай оточує Вас увагу, добро і тепло близьких людей!

У Міжнародний день сліпих побажаю оптимізму та доброти душі, сердечної радості та турботи близьких, любові та теплої погоди за вікном, щирих почуттів та життєвого благополуччя.

Нехай у міжнародний день сліпих кожен, хто має обмежений зір, отримає тепло дружніх поздоровлень. Нехай подарує їм Господь любов, дружбу та щастя. Нехай кожен із них знайде у світі свою половинку і зможе створити повноцінну сім’ю. Нехай оточуючі сприймають сліпоту не як важке каліцтво, бо як особливість і не бояться спілкування з такими людьми.