Вітаємо Вас з днем ​​піонерії, бажаємо дружньої згуртованості, єдності у досягненні цілей, миру та добра, позитивного настрою та реалізації всіх планів.

З Днем піонерії! Нехай свято принесе багато радісних емоцій та приємних спогадів! Нехай іскри від піонерського багаття розгоряються і перетворюються на яскравий вогонь успіху та благополуччя!

З днем ​​піонерії! Нехай завжди буде слово чесним, щоб із самої душі виходили добрі слова та вчинки. Нехай життя сміливо бере орієнтир на щастя і слідує вибраному маршруту. Зі святом!

З Днем піонерії! Нехай завжди буде у пам’яті епоха, яка подарувала нам це слово. Нехай цінується виховання, спрямоване на те, щоб завжди залишалося місце добру та милосердю, правильним вчинкам, діям та рішенням.

З Днем піонерії! Бажаю завжди бути готовим до всього, ніколи не здаватися, залишатися хороброю, сильною і відважною людиною завжди. Нехай спогади про цей добрий період життя назавжди залишаться в пам’яті!

Святу піонерії салют! Бажаємо бути прикладом у всьому, поважати та цінувати старших, допомагати молодшим, бути надійним товаришем, робити добрі справи! Нехай у серці панують любов та світ!

Вітаю із Днем піонерії. Бажаю яскравих багать надії та великого щастя у житті. Бажаю величезного ентузіазму та постійної цілеспрямованості. Будь завжди готовий до праці та підкорення вершин. Вір у краще і бережи в собі хорошу людину.

Вітаю із Днем піонерії! Нехай усі добрі спогади назавжди залишаються в пам’яті, всередині горить те ж саме піонерське багаття, а відвага, дружелюбність і мужність не залишають ніколи. Бажаю більше веселощів, дружби і радості!

З Днем піонерії. Будь завжди готовий — готовий до наполегливої ​​праці, доброго вчинку, великої перемоги. Бажаю жити цікаво і весело, як піонер, бажаю такого ж чудового, захоплюючого, різноманітного, яскравого, славного життя, як у хлопців у червоних краватках та пілотках.

З Днем піонерії! З радістю згадуються багаття та блискавиці, які дарували командний дух та відчуття згуртованості. Були добрі часи, і хочеться не лише їх згадати, а й побажати нинішньому поколінню таких насичених подіями та яскравими емоціями днів!