Що найкраще побажати журналісту? Кожен справжній журналіст хоче знайти сенсацію. Кожен успішний журналіст знаходить багато сенсацій. Нехай той, хто слухає це привітання, знаходить навколо себе стільки сенсацій, стільки успіху та стільки журналістів, щоб завжди залишатися найсенсаційнішим із них!

Я вітаю тебе з Днем журналіста України і хочу сказати, що такі люди, як ти, допомагають нам завжди знати все найцікавіше і найважливіше, що відбувається у світі. Дякую тобі за наші знання і те, що ми вільно орієнтуємося в сучасному житті.

Вітаємо українських журналістів із їхнім професійним святом. Шлях журналіста непростий, треба боротися з багатьма спокусами і знаходити лазівки у дії сил, що протистоять. Нехай ваша інформація завжди буде найсвіжішою і найцікавіше.

Дорогий журналіст, ти буваєш у різних місцях, відриваючи спеціально для нас свіжі, цікаві новини. Дякую! Бажаю, щоб робота сперечалася, новини були лише позитивними та цікавими. Із Днем журналіста України!

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – у день прийняття Спілки журналістів України у 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України №251/94 було підписано 25 травня 1994 року.