Вітаю із Днем працівників суду України. Бажаю незмінних принципів справедливості та неупередженості, бездоганної діяльності та великих успіхів, абсолютної удачі у житті та високій репутації, міцного здоров’я та бравих сил. Нехай правосуддя завжди тріумфує, нехай закон і чесність правлять країною.

Вітаю з Днем працівників суду України та хочу побажати завжди залишатися на боці правди та справедливості у нашій країні. Нехай кожна справа, кожне питання завершується чесним вироком, нехай щодня, кожну мить знаменується успіхом, радістю, благополуччям без жодних протестів.

Вітаю з Днем працівників суду України та бажаю, щоб у улюбленій країні не було таких складних проблем, які доводилося б довго розплутувати, щоб усі справи вирішувалися швидко та правильно. А для відповідальної та важливої ​​роботи бажаю здоров’я, терпіння, сил та бездоганного професіоналізму, а також бажаю удачі, кохання, достатку та щастя для повноцінного життя.

Указом Президента від 8 грудня 2000 року № 1318/2000, 15 грудня в Україні встановлено щорічне професійне свято – День працівників суду. Зазначається щорічно, 15 грудня.

Ти працюєш в українському суді, а отже чесність — це твоя головна гідність! Нехай справедливість і правосуддя завжди панують у твоєму житті! Бажаю рухатися вгору кар’єрними сходами і віддано служити суду України!

Із Днем працівників суду України! Нехай завдяки вам наше суспільство стає все більш правовим та гуманним! Бажаємо вам процвітання, мудрості, неупередженості у прийнятті рішень та бездоганної репутації!

Вітаю з Днем працівників суду України і щиро бажаю стійкої витримки та великої удачі, поваги на роботі та світлого щастя вдома, радісного настрою та впевненого прагнення до цілей, блискучих успіхів та відмінних ідей.

У День працівників суду України побажаю не знати промахів у діяльності та житті, досягати потрібних цілей та прагнути успіху, бути щасливою людиною та здійснювати добрі вчинки.

Свято справедливості та гуманності сьогодні відзначають працівники судової справи України. Від щирого серця дарую найщиріші побажання професіоналам своєї справи, справедливим гарантам народної безпеки та гармонії в українському суспільстві. Нехай робочі справи увінчуються успіхом, домашні суперечки вирішуються на раз, а всі цілі досягнення стають все ближче. Здоров’я, терпіння та витримки у вашій відповідальній справі.