Вітаю зі святом Собору Пресвятої Богородиці. Бажаю жити благодатно, любити щиро, вірити до кінця та сподіватися лише на добре. Нехай у житті буде багато добрих та радісних днів, гідних та благородних справ, теплих та відкритих усмішок.

Вітаю з днем ​​Собору Пресвятої Богородиці та щиро хочу побажати милості Богоматері та небесного захисту від бід, доброї вдачі та світлого щастя в житті, щирої любові та вічної благодаті, великодушності та милосердя.

У день Собору Пресвятої Богородиці я побажаю здоров’я сім’ї та щастя дому, чистих надій та щирих почуттів, добрих діянь та світлих очікувань, душевних молитов та милості серця, Божої благодаті та щасливої ​​долі.

У день Собору Пресвятої Богородиці хочу побажати світлої радості душі та незгасних надій серця, добрих діянь та щирих почуттів, чистої любові та бравого успіху, великого щастя та Божої благодаті.

У День бабиних каш бажаю вірних секретів краси та любові, доброго благословення та світлого щастя. Нехай у це свято буде чудова та ясна погода, яка ознаменує багатий урожай та високий достаток, щедру удачу та вірну любов.

Вітаю і в день Собору Пресвятої Богородиці від щирого серця бажаю, щоб небо завжди було світлим і ясним, щоб доля залишалася прихильною та доброю, щоб яскраві зірки висвітлювали життєвий шлях уночі, а незгасні промені сонця допомагали вибирати правильну дорогу вдень. Бажаю довгих років здоров’я, умиротворення, щастя та добрих надій.

Вітаю зі святом! До Собору Пресвятої Богородиці, бажаю, щоб у кожній родині оселилося щастя. Нехай доля подбає про кожну людину і нагородить здоров’ям, радістю, виконанням бажаного та процвітанням! Добра вам і всіх благ!