І ось уже близько 10 років професіонали-меблярі у другі вихідні червня відзначають своє свято ― День мебляра. Це поки що неофіційне професійне свято.

Вітаю чудових людей, які несуть затишок та комфорт у наші будинки, роблять наш побут ще більш простим, впорядкованим та зручним. Дорогі наші меблярі! Бажаю, щоб ваш талант, майстерність та професіоналізм завжди втілювались у дуже цікаві, практичні, дизайнерські та якісні вироби. Бажаю, щоб кожна людина, сідаючи на свій улюблений диван, стілець або крісло, лягаючи на зручне ліжко або обідаючи за спільним дружним столом, розуміла, що десь у світі є майстер, який подарував йому не тільки чудові меблі, а й частинку своєї душі, любові та тепла. З днем ​​мебляра!

Неможливо уявити наші житла без меблів. А значить, твоя професія мебляра одна з найпотрібніших, найважливіших. У твоє свято, мій друже, хочеться сказати: нехай робота завжди буде тобі не в тягар, а результати твоєї праці приносять радість їхнім власникам!

З днем ​​мебляра! Нехай у житті все складається так само точно, як у роботі. Нехай краса оточує всюди і робить життя комфортним та успішним. Нехай у небі світить сонце, а в душі співають птахи. Вітаю!

Вітаю з Днем мебляра та побажати хочу постійного натхнення, творчих ідей, бравого підходу до роботи, чудового виконання, доброго успіху, незламного успіху, відмінної репутації, міцного здоров’я та щасливого життя.

З Днем мебляра. Бажаю бути поза конкуренцією у улюбленій сфері діяльності, бажаю з кожним предметом інтер’єру радувати клієнтів унікальним стилем, шикарним взірцем. Успіхів у роботі, а також натхнення та креативу. І нехай щодня буде не лише плідним, а й щасливим.

Вітаю з Днем мебляра. Бажаю точності у вимірах, креативу у всіх ідеях, кмітливості у непередбачених ситуаціях та стовідсоткового успіху у твоїй цікавій діяльності. Нехай твої шедеври прикрашають будинки, квартири та інші приміщення. Нехай твої таланти ніколи не пропадають задарма. Бажаю міцних сил, здоров’я та творчої наснаги.

Вітаю з Днем мебляра! У цей чудовий день бажаю точності, спритності, майстерності та чаклунства. Нехай улюблена справа дарує радість, достаток та бажання розвиватися! Нехай шириться про вас слава, зростає потік клієнтів і збільшуються прибутки! Процвітання вам!

Вітаю з Днем мебляра та хочу побажати точних вимірів, спритності рук, чудової майстерності та великих замовлень. Нехай все і завжди виходить з першого разу, нехай діяльність приносить високий достаток та задоволеність душі. Нехай кожен день життя виключає будь-які помилки і обіцяє стовідсотковий успіх.