З настанням Вербної Суботи, днем ​​чудесного воскресіння праведного Лазаря Ісусом Христом. Нехай всі члени сім’ї будуть здорові і сьогодні, і завжди, нехай недуги обходять стороною, а здоров’я тільки додається. Бажаємо найкращого та найсвітлішого у день Вербної Суботи.

З Лазаревою Суботою, чудовим днем, коли християни змогли побачити чудо воскресіння праведного Лазаря Сином Божим Ісусом Христом. Досконале диво засвідчує майбутнє воскресіння померлих. Нехай ця дата завжди залишається в людській свідомості спогадом про неймовірне диво.

Вітаю з Лазаревою суботою і хочу побажати світлих, радісних та неймовірних чудес у житті, таких, як диво, яке відбулося цього дня. Нехай Господь убереже тебе від дурниць і бід, нехай життя твоє простягається яскравою та гладкою стрічкою щастя та благополуччя.

Цього чудового дня вітаю зі святом Лазарєвої суботи. Від щирого серця хочеться побажати добра і щастя вам і всій вашій родині, здоров’я, любові, радості та гарного настрою. Нехай у вашому житті ніколи не буде горя, а добрі моменти радують завжди!

Цього знаменного дня всім християнам хотілося б згадати, що немає у світі нічого непідвладного Господу. І як Лазар воскрес, представши перед Ісусом, так нехай у душах наших воскресає любов до ближнього, співчуття, благочестя і мир, а чудеса Божих благословень торкнуться всіх праведних. З Лазаревою суботою, дорогі брати і сестри, з чудовою часом здійснення всіх Божих планів!

У Лазарєву суботу бажаю миру та спокою, любові та щастя, раю на Землі та світлої надії в душі. Нехай віра робить тебе сильнішою, нехай у твоєму житті трапляються справжні чудеса. Будь славною та доброю людиною. І нехай Господь дарує тобі благо за всі гідні діяння.

Зі святом! З Лазаревою суботою! Нехай чудо воскресіння святого Лазаря вселяє в серця християн справжню надію, а світло цього свята осяює душі добром, наповнює їх благодатним спокоєм, миром і радістю.

У Лазарєву суботу від щирого серця хочу побажати завжди вірити в добре чудо і не відпускати з серця великої надії, постійно йти праведним шляхом і ніколи не сумніватися, що попереду на тебе чекають тільки світлі, щасливі і радісні дні.