Вітаємо Вас з чудовим, теплим та дружнім святом, коли ми можемо висловити від щирого серця свої щирі емоції — з Днем обіймів! нехай поряд з Вами завжди буде дорога людина, яку так приємно притиснути до серця!

Бажаю тобі море теплих обіймів, які зігріють тебе за будь-якої погоди. Нехай кожна обійма буде сповнена любов’ю, радістю і щастям, і звичайно ж, дарує тобі впевненість і підтримку в усіх твоїх починаннях.

Дорога моя людина, близька, рідна, затишна і тепла! З тобою поруч радісно та сердечно! Дякую, що є. Дякую, що підтримуєш і ділишся теплом. З Днем обіймів! Будь щасливим і любимо!

День обіймів — свято славне і бажаю якнайшвидше знайти того, кого хочеться щиро і всім серцем обійняти, поділитися своїми почуттями! Нехай ті, хто дорогий вам, завжди будуть поруч, щасливі та здорові!

Вітаю з Днем обіймів і бажаю щирих почуттів та великого кохання, ніжності серця та щедрості душі, щасливих подій та радісних емоцій, неймовірної удачі та міцних обіймів рідних людей.

Вітаю всіх із днем ​​обіймів! Випромінюйте радість, даруйте позитив та посмішки. Обіймайтеся частіше і заряджайте всіх скептиків гарним настроєм. Обійми зближують, розфарбовую сірі будні і вносять у життя радісні миті.

Для гарного настрою та психічного здоров’я потрібно обійматися вісім разів на день. Бажаю регулярно перевиконувати цю норму, обійматися з рідними, близькими з приводу та без, щоб відчути тепло, радість та позитив. Міцно тебе обіймаю та вітаю з Днем обіймів!

Цього дня можна обійматися до упаду, що є сили. Це важливо! Обійми надихають, дають сили та енергію до подолання будь-яких неприємностей долі. Нехай обійми, якими б вони не були (лагідними, пристрасними, материнськими, добрими, дружніми) надихають, дарують турботу, відганяють із життя тривогу, роблячи світ добрішим, привітнішим і благороднішим!

У таке тепле та затишне свято, як День обіймів, хочу побажати обіймати тільки кохану людину, щоб вона завжди була поруч, допомагала та підтримувала. Щоб жодні перепони не заважали рухатися до мети, а труднощі долали легко та швидко. Бережіть кохання, обіймайте коханих частіше, без приводу та свят. Нехай це свято буде ще одним приводом обійнятись. Вітаю!

У День обіймів хочу побажати тобі завжди мати таку можливість обіймати того, хто любимо, близький і дорогий! Нехай ніжність та теплота у відносинах допомагають досягати висот у кар’єрі та в бізнесі! Нехай романтика та солодкі поцілунки, пристрасні обійми та дружні посиденьки наповнюють душу радістю та любов’ю!