Вітаю з Днем працівника органів наркоконтролю і щиро бажаю впевнено і сміливо змітати всіх негідних людей з просторів нашої країни. Нехай твоя боротьба завжди буде бравою і мужньою, нехай тобі завжди вдається залишатися справжнім переможцем і в сутичці за чисте суспільство, і в бою за особисте благо.

Побажати у ваше професійне свято хочеться багато чого, але в першу чергу менше роботи. Адже якщо у працівника органів наркоконтролю з’явився вільний час, то в країну припинилося ввезення дурману, і немає потреби переживати за своїх дітей. Тож нехай у вас основний час на роботі займає легальний оборот наркотичних речовин у медичних закладах, а незаконний трафік піде в минуле.

Вітаю з Днем працівника органів наркоконтролю та побажати хочу безпеки та пильності, безперечного успіху та бравої інтуїції, благополучної діяльності та великих перемог, особистого щастя у житті та оптимістичного настрою.

У День працівників органів наркоконтролю бажаю обережності та уважності, впевнених сил та бравих ідей, успішної боротьби з порушниками та великих досягнень, оптимістичного настрою та міцного здоров’я, безперечного успіху та благополуччя.

Вітаю із професійним святом усіх працівників органів наркоконтролю. Нехай про вашу роботу всі люблять пожартувати, але ми розуміємо, що вона насправді зовсім не проста і не весела. Тому бажаю успіхів у тому, що ви робите і нехай ваша робота викликає у вас гордість.