У День усічення глави Іоанна Предтечі я хочу побажати тобі бути людиною світлої думки, міцної віри, щирої любові, душевної простоти, внутрішньої краси, невтомної надії. Нехай у твоєму житті не буде втрат і тривог, нехай Іоанн Хреститель допомагає справлятися з будь-якою несправедливістю та складністю життя.

У День Усічення глави Іоанна Предтечі хочу побажати миру, добра і благополуччя. Бажаю жити по совісті. Бажаю вірити у краще. Бажаю ділитися з близькими надією, радістю та щастям. Нехай у житті буде менше труднощів та тривог. Шлях буде більше світла та благодіяння.

Нехай милосердям наповняться серця, щоб свічки в церквах тільки за здоров’я ставили, щоб зло викорінилося, а люди з душею завжди ставилися одне до одного. І нехай спокій знайде кожен, хто вірить і хто молиться! З усіканням глави Іоанна Предтечі!

У свято Усікнення глави Іоанна Предтечі хочу побажати розважливості та рішучості у житті, благополуччя та світлих надій, милосердя та великодушності, добра та радості, успіху та любові, великого щастя та вірних рішень у будь-якому питанні.

У День усічення голови Іоанна Предтечі побажаю впевнених сил і міцного здоров’я, благополуччя в будинку та тепла, невичерпної віри та благодаті, поваги та розуміння, світлої надії в душі. Бажаю, щоб у житті не було мук та прикростей.

У день усічення голови Іоанна Предтечі побажаю жити без яблука розбрату та в постійному кругообігу щастя. Бажаю у важливій справі не втрачати свідомості та голови, бажаю на своєму шляху усувати будь-які перешкоди і неодмінно виправдовувати заповітні надії.

У день Усічення глави Іоанна Предтечі хочу побажати сімейного достатку та блага, добрих вчинків та чуйності, щедрості душі та м’якості серця, великого щастя, подяки за все добре, міцної віри та любові, великих надій та удачі.