Ось і прибило протягом днів швидкоплинних до берега професійне свято працівників морського та річкового флоту. Нехай у вашому житті все йде за течією, щастя з берегів сімейного життя не виходить, у серці вирує любовний шторм, а в душі стоїть повний штиль. Бажаємо кар’єрного зростання, міцного здоров’я та благополуччя.

У свято професійне я бажаю, щоб ви пливли завжди за течією благополуччя та успіху. Нехай вас не підводять ні вітер змін, ні підводні мілини. Нехай вітрила ваші завжди будуть сповнені бризом радості та щастя. Бажаю, щоб життя ваше було тихим і гладким, щоб воно ніколи не лякало вас штормами та бурями. Зі святом усіх трудівників морського та річкового флоту.

У День працівників морського та річкового флоту шлю вам вітання! Нехай життя нагадує швидку течію без перешкод та перешкод. Нехай попереду чекає успіх та благополуччя. Нехай вітер буде лише попутним! Повний вперед на щастя та радість! Нехай не лякають ні мілини, ні шторми, ні бурі! Нехай доля буде щасливою, а Бог милостивим!

Ти справжній моряк і бачив багато штормів у своєму житті. Цього святкового дня хочу побажати тобі, щоб жодний шторм ніколи не перевернув судно твоєї мрії. Багатирського здоров’я та веселого життя тобі, наш моряк!

З професійним святом усіх працівників морського та річкового флоту. Ви дивовижні люди. Сміливі та рішучі, якщо не боїтеся виходити на річки та моря, захищаючись від них неміцною шкаралупою ваших пароплавів та човнів. Тому вітаємо та захоплюємося!

Нехай завжди сонце світить і допомагає правильно тримати курс. Бажаємо з будь-яких важких ситуацій знаходити вихід, твердо триматися на ногах за будь-якої хвилі і щоб характер був таким же міцним, як корабель!

Вітаю! Бажаю життя спокійного, як тиха гладь води, а почуттів, як хвиля, високих і всепоглинаючих. Нехай буде легко рухатися в житті, досягати мети і виконувати задумане.

Вітаю із Днем флоту! Бажаю заступництва від Нептуна, блакитного моря, синього неба та сонячного настрою! Нехай все йде як по маслу, рівно та гладко! Бажаю легкої служби та грандіозних перспектив!

Вітаю з Днем працівників морського та річкового флоту. Бажаю удачі та щастя за курсом, бажаю захоплюючих плавань у житті та пристаней благополуччя, достатку та кохання. Нехай працюється браво, нехай завжди буде оптимістичний та впевнений настрій.

Вітаю з Днем працівників морського та річкового флоту і хочу побажати життю-тільнику зі смуг великої удачі та неймовірного везіння. Нехай робота ладиться під веселу пісню, нехай життя вирує потоком щастя та кохання.