Акушерки торкаються найпотаємнішого — таїнства народження. Завдяки вашим умілим та добрим рукам, жінки стають мамами і на світ з’являються малюки. Сьогодні чудове свято – Міжнародний день акушерки. Хочеться подякувати вам за те, що щодня ви дбайливо тримаєте на руках нове життя! Нехай робота буде тільки на радість, а життя наповниться щастям та достатком.

Акушерка – шляхетна професія. Тому що саме ви, ангели у білих халатах, допомагаєте творити життя, робите щасливими мільйони матусь у світі. Бажаємо вам ще більше мудрості та досвіду у вашій відповідальній справі, здорових малюків та вдячних батьків, найдобріших людей в оточенні та безмежного щастя!

З професійним святом вас, дорогі акушерки! Ви допомагаєте увійти у світ новій людині, за це вам велике спасибі! Сил вам, терпіння, насолоди від роботи. Нехай з кожним новим криком малюка ви стаєте все щасливішими!

Вітаю із Міжнародним днем ​​акушерки! Бажаю, щоб подяка за допомогу та сприяння під час пологів, лилася рікою і відбивалася в душевному теплі та умиротворенні. Будьте щасливими, здоровими, успішними у всіх сферах життя!

Вітаю вас із Міжнародним днем ​​акушерки! Дякую за те, що ви даруєте іншим людям з’явитися на світ! Бажаю вам море радості, успіхів та добра! Нехай ваша робота буде сповнена позитиву та безмежного щастя!

Дорогі акушери, ви допомагаєте новим життям, не втомлюєтеся допомагати матерям! Бажаємо, щоб все у вас було добре в роботі, у сім’ї та побуті! За вами велика справа, потрібна і вічна, дякую за це!

У це свято ми дякуємо та вшановуємо людей, які допомагають здійсненню головної справи в житті — появі на світ маленької людини. Нехай Ваша праця стане для Вас можливістю відчути свою потребу та значущість, будьте здорові та щасливі.

У Міжнародний день акушерки від душі бажаю бравих сил та відмінної роботи, успішної діяльності та безперечної удачі, здорових діток та щасливих матусь, щирої подяки та щедрих подарунків життя.

У Міжнародний день акушерки від душі бажаю бравої роботи та великої удачі в діяльності, доброї подяки за чудових малюків, щирої радості серця та світлих надій, вірного блага життя та міцного кохання.

Вітаю із Міжнародним днем ​​акушерки. Бажаю завжди вірити у свої сили та залишатися надійним провідником для кожної лялі у цей світ. Бажаю поваги та вдячності. Бажаю пошани та успіху в дуже важливій та потрібній роботі. Бажаю благополуччя у житті і тільки сліз радості на обличчі.