Вітаю зі Всесвітнім днем ​​письменника і бажаю, щоб кожен твір справляв належне враження на читача, щоб у кожному Вашому рядку людина могла знайти правильну відповідь на питання своєї філософії, щоб натхнення було постійним гостем у Вашому домі, щоб усі Ваші чудові композиції неодмінно виявлялися у видавництві і ніколи не припадали пилом на полицях.

Вітаємо всіх творчо мислячих людей, які залишають свої рядки на папері, із Всесвітнім днем ​​письменника! Бажаємо Вам ніколи не відчувати мук творчості, часто зустрічати у себе в гостях Музу, завжди мати можливість з легкістю створювати твори, здатні знайти живий відгук у серцях численних читачів.

Вітаємо Вас із Днем Письменника! Бажаємо Вам знайти зворушливу музу, трепетне натхнення для написання нових, справжніх шедеврів! Нехай Ваші твори мають величезний успіх у публіки та завжди мають попит! Бажаємо успіху у Вашій творчості! Зі Всесвітнім святом!

Дорогі наші письменники та поети, а також любителі поезії, вітаю вас із Всесвітнім днем ​​письменника! Чарівний світ, який ви створюєте, зачаровує та захоплює. Дякую вам за можливість побувати в казці, поринути у світ чудес, де все можливо, де мрії завжди справджуються. Бажаємо вам, наші дорогі письменники, міцного здоров’я, творчих успіхів та нових літературних шедеврів. Нехай життя вас не ображає і дарує більше радісних, яскравих і позитивних моментів.

У Всесвітній день письменника від щирого серця хочу побажати, щоб у гості часто приходило натхнення, щоб чудові задуми та світлі думки миттєво перетворювалися на рядки захоплюючої історії, щоб талант з кожним днем ​​горів все яскравіше, щоб серце зігрівало вірне кохання, а душу – добрі слова та побажання від бравих шанувальників.

«Всесвітній день письменника» відзначається 3 березня за рішенням 48 конгресу Міжнародного Пен-клубу, що відбувся в 1986 році. Сам ПЕН-клуб був заснований 5 жовтня 1921 року в Лондоні з ініціативи англійської письменниці Кетрін Емі Доусон-Скотт та письменника Джона Голсуорсі, який став першим керівником клубу. . Назва організації – абревіатура, утворена першими літерами англійських слів poets – поети, essayists – очеркісти, novelists – романісти. Члени ПЕН-клубу зобов’язуються виступати проти придушення свободи слова у будь-якій її формі в тих країнах та суспільствах, до яких вони належать, а також у всьому світі, коли це є можливим». Також ПЕН-клуб виступає на захист свободи друку та проти довільного застосування цензури у мирний час. Члени ПЕН-клубу зобов’язуються виступати проти брехливих публікацій, навмисного фальшування, спотворень фактів. Головне у справі письменника, публіциста – не впустити в багнюку свій дар. Служити на благо суспільству, а не задля фінансового збагачення, завжди бути цікавим читачеві.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​письменника і від щирого серця бажаю незгасного таланту та бравого натхнення, чудових тем та ідей, чудових сюжетів та композицій, доброго здоров’я та відмінного настрою, великого щастя душі та щирої любові серця.

Вітаю зі святом – Всесвітнім днем ​​письменника! Бажаю всім, хто віддає себе перу – величезного натхнення. Великого таланту, тягар знань та безліч ідей для створення шедевра! Нехай муза буде благоговіти вам! Вірте в себе та досягайте визнання!

Дорогі письменники та письменниці, з професійним та творчим святом вас! Нехай ваша муза ніколи вас не покидає, а рядки лягають на папір легко та невимушено. Успіхів вам у всіх ваших творах і позитивної оцінки читачів. Вітаю!

У Всесвітній день письменника від щирого серця хочу побажати творчої наснаги, приголомшливих задумів, цікавих ідей, захоплюючих сюжетів, справжніх шанувальників, великої поваги, безперечних успіхів та особистого блага.