Вітаю із Міжнародним днем ​​студентів! Бажаю стати по-справжньому міжнародним студентом, поїхати за кордон, виграти міжнародну олімпіаду та здобути міжнародну нагороду з міжнародною добавкою до стипендії.

Вітаю з Міжнародним днем ​​студентів і бажаю завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути нового успіху, нізащо не втрачати своїх можливостей і ніколи не пошкодувати про досконалий вибір. Удачі та легких сесій!

Вітаю з Міжнародним днем ​​студентів та бажаю веселощів молодості та великої удачі, чудових днів та щасливих подій, великих цілей та грандіозних планів, цілеспрямованості, достатку та кохання.

У Міжнародний день студентів бажаю легко йти стежкою знань і з радістю освоювати обрану професію. Нехай роки студентства наповнені будуть веселістю та надією, любов’ю та мрією.

Нехай студентські роки стануть для тебе найвеселішими та найпрекраснішими, бажаю тобі завжди рішуче йти до своїх цілей і не боятися стукати у зачинені двері, домагайся всього та насолоджуйся життям!

Студент – дивовижне створення, готове пролити тридцять потів і вивчити вісім сотень хитрощів тільки для того, щоб не вчитися. Вітаємо з Міжнародним Студентським Днем найлінивішу, а отже, і найвинахідливішу частину населення. Зі святом, студенти!

Із Міжнародним днем ​​студентів! Нехай осінь приносить не нудьгу, а натхнення для навчання. Нехай зима приносить не застуду, а нові сили для прагнень. Нехай весна приносить не сльоту, а щасливе кохання. Нехай літо приносить не хвости, а великі подорожі світом! Бажаю щасливого та успішного життя.

Нехай під час сесії у викладачів завжди буде гарний настрій, що дає змогу поставити позначку на кілька балів вище. Нехай у деканаті щиро люблять кожного студента, а ректорат намагається з усіх сил підвищити стипендію та комфорт у гуртожитках. Нехай розклад буде таким, що рано-вранці можна буде поніжитися в ліжку, а ввечері раніше піти додому. Зі святом, з міжнародним днем ​​студента.

Вітаю із Міжнародним днем ​​студентів. Бажаю, щоби все в твоїм житті було просто. Бажаю, щоб сесії закривалися вчасно та «на відмінно». Бажаю, щоб обрана тобою професія справді викликала в тебе інтерес. Бажаю веселих студентських буднів та відривних вихідних. Бажаю енергії, ентузіазму та гарних перспектив на горизонті.

Вітаю з Міжнародним днем ​​студентів, із покликанням юності та веселощів, великих прагнень та невгасимого ентузіазму. Бажаю весь час щось затівати, не втрачати своїх можливостей, не втрачати впевненості у своєму успіху і завжди добиватися своїх найкращих перемог.