Усіх сісадмінів вітаю зі святом! Бажаю стабільності та стабільного високошвидкісного інету. Бажаю, щоб у житті не було, збоїв, провисів та багів. Нехай монітори привітно світяться, віруси та помилки лікуються, питання легко вирішуються. Здоров’я вам і більше сил, щоб кожен із вас легко будь-якого «трояна» переміг.

Ти чудовий системний адміністратор, адже ця професія – твоє покликання! Бажаю, щоб кожен робочий день приносив тобі нові успіхи та досягнення! Нехай розмір зарплати завжди тішить тебе, а начальство тебе цінує та ставиться до тебе лояльно!

Вітаю з Днем системного адміністратора та бажаю завжди залишатися маяком успіху у своїй системі, бажаю ніколи не помилятися, не помилятися та не сумніватися у своїй удачі. Працюй весело і також з посмішкою по життю крокуй дорогою добра.

Бажаю тобі, щоб у житті все було так само розплановано, як у програмах, щоб відгук у запиті на щастя був швидким, а доля ніколи не давала збої. Вітаю!

«Чайники» світу висловлюють величезну подяку системним адміністраторам за їхню чудову якість з усім розібратися і все налагодити! Бажаємо, щоб у вас нічого не висло, не заїдало, а всі документи були у безпеці!

Операційні системи, протоколи TCP/IP, домени, антивірусний захист, верстка – це для нас порожній звук. Але, дякувати Богові, що є вони, системні адміністратори, які з легкістю у всьому цьому розуміються. Ви — провідники між світом технологій та простим народом. Нехай очі ніколи не втомлюються, а часу завжди вистачає на яскраве та різноманітне особисте життя.

О, Король Всесвітньої павутини, надія та оплот комп’ютерних користувачів, з професійним святом тебе! Нехай віртуальне життя твоє ладиться і приносить тобі дохід, а людям радість, а реальне твоє життя буде ще кращим. Щастя тобі, дорогий сисадміне!

Ми, ви знаєте, ніколи «нічого не робимо», а «щось трапляється». Але саме системний адміністратор вирішує цю проблему за дві секунди. З Днем Системного Адміністратора і нехай буде менше дурних «ламерів» і більше вдячних «користувачів».

Куди зараз без сисадміну? Та нікуди! На вас покладено відповідальність за інформаційну безпеку та програмне забезпечення. Так нехай же ваша праця буде гідно оцінена. Нехай жоден хакер не зможе прорватися у ваш простір і жоден збій не підведе вас. З днем ​​системного адміністратора!

Щороку, в останню п’ятницю липня, адміністратори корпоративних та домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів відзначають своє професійне свято – День системного адміністратора. Засновником свята є американський сисадмін з 20-річним стажем Тед Кекатос, який вважає, що хоч раз на рік системні адміністратори повинні відчувати подяку з боку користувачів. Вперше свято було відзначено 28 липня 1999 року. Це був просто пікнік на природі на околиці Чикаго.