Сьогодні Міжнародний день шульги. Лівші — люди творчі, креативні, які мають сильний характер. Тому є підтвердження прикладів серед знаменитих людей — світових політиків, письменників, музикантів, акторів та режисерів. Бажаємо ж усім шульгам досягнення всіх планів та успіхів у досягненні мети!

Вітаю з Міжнародним днем ​​шульги. Бажаю бути унікальною, талановитою особистістю з великими перспективами у житті, з великими задумами та чудовими можливостями. Бажаю з будь-якими труднощами справлятися «однієї лівої», бажаю вміти дивувати цей світ і творити навколо себе дива.

Вітаю з Міжнародним днем ​​шульги. Говорять, що такі люди особливі, унікальні. Тут не посперечаєшся. Я бажаю тобі завжди бути веселою, енергійною, різнобічною, цікавою та сміливою людиною. Бажаю дивувати весь світ, бажаю будь-яку перешкоду на шляху до мрії долати однією лівою!

Вітаю з Міжнародним днем ​​шульги! Нехай твій неймовірний розум, творча жилка та талант принесуть тобі успіх та визнання. Нехай кожен твій день складається тільки з приємних моментів і завдяки своїй лівій ти у всіх життєвих ситуаціях будеш правим.

Вітаю з Міжнародним днем ​​шульги і від душі бажаю завжди залишатися унікальною та неймовірно цікавою особистістю. Нехай будь-яка справа буде тобі під силу, нехай «однієї лівої» вдається справлятися завжди і з усім. Удачі, здоров’я, ентузіазму та яскравого життя!

Міжнародний день ліворуких вперше відзначили 13 серпня 1992 року з ініціативи британського Клубу шульг, створеного 1990 року. За даними статистиків, близько 10% населення – шульги. Цього дня шульги всього світу прагнуть привернути увагу виробників товарів до необхідності враховувати та їх зручності, влаштовують різноманітні заходи та змагання. На Русі до шульг ставилися підозріло. Їм навіть забороняли свідчити в суді. Вважалося, що шульга був сам диявол. А в радянських школах маленьких шульг переучували в обов’язковому порядку.

Ви, шульги — талановиті без міри. Природа наділила вас дуже щедро і вам немає жодних перешкод у досягненні цілей. Але серед усіх шульг ми знаємо одного, найталановитішого. Людини, яка може все і завжди заряджає нас своїм оптимізмом. Для нас ти приклад для наслідування. Зі святом тебе, здоров’я, щастя і, як то кажуть, «збути мрій»!

Бути шульгою добре: варто взяти ручку або виделку – всі відразу бачать, що ти творча, незвичайна особистість з оригінальним мисленням. Тому що всі знають, що саме це характеризує шульги та відрізняє їх від інших. З Днем Лівшею, завжди залишайтеся тільки собою. За це ми вас любимо.

Нехай усім шульгам посміхається удача і доля не приносить неприємних сюрпризів! Нехай талант розкриється і зірки супроводжують ваш успіх! Щиро вітаємо вас із міжнародним днем ​​шульги!