Усіх причетних до роботи таксиста вітаємо сьогодні із професійним святом! Нехай на тему вашої професії постійно жартують, але ви саме ті, хто допомагає людям швидко і надійно потрапити з пункту «А» до пункту «Б». І ваша робота важлива не менше того, що роблять юристи чи інженери. Зі святом, таксисти.

Що побажати таксисту на його свято? Відсутність патрульних на твоїй дорозі, більше грошових замовлень та чуйних цікавих та щедрих клієнтів. Щоб вірне авто жодного разу не ламалося, не турбувала взимку ожеледиця, а влітку не підводив кондиціонер.

Вітаю із професійним святом! Все наше життя, це рух на роботу, додому чи просто прогулянка! Тому бажаю щоб кожна поїздка була легкою, безпечною та горіло лише зелене світло.

Вітаю з Днем таксиста і від щирого серця бажаю завжди і скрізь встигати, знати вірний шлях і добру дорогу, берегти себе і постійно перебувати у відмінному настрої. Нехай за кермом тебе оберігає ангел, нехай удома завжди чекають рідні та кохані.

Вітаємо із чудовим професійним святом, бажаємо високих швидкостей, відкритих та вільних доріг, ввічливих клієнтів та справжньої шоферської дружби.

Вітаємо Вас з професійним святом, бажаємо рівних та чистих доріг, високих швидкостей, безліч задоволених клієнтів, удачі та везіння.

Дорогий наш таксист! Вітаю тебе з днем ​​таксиста! Бажаю тобі хороших доріг, відсутності дорожніх знаків, щоб світлофор завжди показував зелене світло, а також вдячних попутників та клієнтів. Бажаю тобі здоров’я, позитиву та не знати, що таке конкуренція.

Дякую вам, дорогі таксисти, за те, що ви рятуєте нас у скрутну хвилину і стрімко поспішайте до нас на виручку! Сьогодні ваше свято, і ми щиро кланяємося вам за вашу важливу і потрібну працю. Залишіть у цей день “бублик” і відпочиньте, як ви самі того бажаєте. Дякую вам за те, що ви обрали таку напружену роботу, якої ми так потребуємо. Вітаємо!

З Днем таксиста тебе вітаю! Бажаю, щоб тобі зустрічалися на дорозі лише зелені світлофори, і посмішки інших водіїв, що мимо проїжджали! Нехай тільки інтелігентні попутники сідають у твій автомобіль із шашечками, і не створюють проблем, а завжди ставлять тобі 5 зірочок! Зі святом!

Нехай у твоєму житті буде якнайменше похмурих днів, засніжених доріг і незадоволених пасажирів. Нехай твої «шашечки» весело біжать вулицями нашого міста та допомагають встигати у важливі місця та не пропустити важливі моменти. Щоб усі люди змогли зробити дуже важливі справи та сказати найпотрібніші слова у своєму житті. Зі святом, таксист!