Нехай усі плани та цілі будуть йти за розпорядком, за чітким графіком. Нехай хвалить керівництво за прагнення до роботи, за швидкі рішення, які приносять користь та допомагають роботі. А вдома нехай живе вічне щастя та яскраві емоції. З днем ​​секретаря!

Вітаю із Днем секретаря. Бажаю пурхати на роботі бджілкою, збираючи нектар успіху, перетворюючи плоди своєї діяльності на солодкий мед життя. Бажаю високої зарплати, визнання всіх твоїх талантів, удачі у всіх починаннях та завжди чудового настрою.

Вітаю з Днем секретаря і хочу побажати бути еталоном краси та стилю, життєвої енергії та сил, чарівності та успіху у всьому. Бажаю в роботі бути «важливим птахом», як птах-секретар, бажаю від життя брати все найкраще.

Бажаю, щоб робочі будні пролітали швидко і без нічого, щоб у телефонній трубці завжди звучали добрі та привітні голоси. Нехай начальство цінує Вашу працю і дарує преміальну винагороду. З днем ​​секретаря!

Вітаю з днем ​​секретаря! Бажаю приємного та прихильного керівництва. Мінімальних трудовитрат і максимально приємного комфортного проведення часу на роботі. Кар’єрного зростання, блискучих можливостей та зростаючих перспектив. Здоров’я, благополуччя та щирих емоцій!

Вітаю комунікабельних, відповідальних та виконавчих людей, які можуть похвалитися неймовірною стресостійкістю, професіоналізмом, а іноді й просто винахідливістю. Бажаю, щоб вашу працю завжди високо цінували та поважали. Ви не просто секретарі, ви той незамінний болтик, завдяки якому безперебійно крутиться весь механізм. Успіху вам і гарного настрою, удачі та терпіння. Із Днем секретаря!

Зайди, принеси, подай, віднеси, дізнайся, дай відповідь на дзвінок, домовись про зустріч — це далеко не повний список того, що робить секретар. Адже при цьому вони ще й виглядають приголомшливо. Нехай же цим бджілкам-секретарям на все вистачає сил, терпіння та часу. Бажаємо, щоб особисте життя було таким же активним і бурхливим, як робочі будні.

Дорогоцінна наша, _________! Вітаємо Вас із Вашим професійним святом – Днем секретаря. Ви – права і сама надійна рука керівника, Ваша допомога – порівняй діаманту, завжди ідеальна і цінна, кожна наднормова хвилина – Ваша титанічна праця в успіх всього підприємства. Висловлюємо Вам велику подяку за Вашу працю! Хотілося б побажати Вам величезного людського щастя, усіляких успіхів, міцного здоров’я та натхнення! Зі святом!

День секретаря – свято неофіційне. У 2005 році ініціативна група секретарів із Москви, Санкт-Петербурга, Воронежа, Таганрога, Ростова-на-Дону, Новосибірська та Пермі запропонували заснувати свято – День секретаря – і відзначати його у третю п’ятницю вересня. У різних країнах День секретаря святкується у різний час. Наприклад, у США існує цілий тиждень офісного працівника — останній повний тиждень квітня, а вдень секретаря вважається середовище святкового тижня.

Усіх секретарів вітаю з Днем секретаря і хочу нагадати, що секретар — птах високого польоту, адже це друга людина після директора! Бажаю вам, щоб до вашої професії було серйозне ставлення, щоб життя було розкладене по поличках, і ви завжди були на увазі у важливих і лідерів, які багато чого вас навчать, і потягнуть за собою на вершину!