Усіх ветеранів бойових дій вітаємо зі святом. Нехай вам ніколи більше не насниться війна, нехай ваші діти живуть у мирні часи. Бажаю вам щасливих днів, повноти життя та прекрасного майбутнього!

Вам було дано осягнути найсуворіші життєві випробування, бачити те, що ніхто не побажати побачити, зіткнутися з важкими втратами. Бажаємо нескінченного здоров’я та спокійного щастя в оточенні близьких людей!

У День ветеранів бойових дій хочеться сказати велике спасибі за самовідданість і сміливість наших бравих героїв, за самопожертву та завзятий патріотизм, дякую за наш світ і світле щастя, нехай великих подвигів ніким і ніколи не будуть забуті.

Велика подяка таким людям, які не шкодуючи свого життя, билися, боролися та відстоювали нашу землю. Я бажаю Вам міцного здоров’я, щоб життя було спокійним і щасливим, щоб не побачили очі ніколи більше таких страшних подій.

Сказати спасибі має кожен сьогодні вам тільки за те, що ризикуючи життям, ви робили все, щоб відстояти честь і незалежність нашої країни. Ми вдячні вам за те, що наші діти можуть спокійно гуляти на вулиці та дивитися у мирне сонячне небо. Тож нехай День ветеранів бойових дій стане гарним приводом надати належну увагу тим, кому ми багатьом зобов’язані. Щастя вам, здоров’я та довголіття. Нехай ваші діти беруть участь у боях тільки на полях онлайн-битв в історичних іграх і ніколи не зможуть пережити ваші почуття в реальності.

Сьогодні ми вшановуємо всіх ветеранів бойових дій. Ми згадуємо ваш подвиг, ваші заслуги та ваші імена. Ми нескінченно пишаємося вами, ми кланяємось вам до самої землі. Бажаємо, щоб шрами війни, які сполоснули ваші душі, якомога рідше бередили ваші серця. Бажаємо, щоб у ваших життях відтепер були тільки мир і спокій, блакитне небо та радісна тиша, яка зможе заколисувати ваші серця та позбавити всіх кошмарів прожитої війни. Добра вам, наші герої. Зі святом!

Прийміть наші вітання та низький уклін за ваші заслуги. Ми бажаємо вам лише мирного блакитного неба, зеленої трави з прозорою росою та теплого лагідного сонця. Не знайте бід і горя, нехай мине вас труднощі. Нехай тільки добрі звістки приходять у ваш будинок. Здоров’я і сил вам мирно трудитися і більше не чути звуків війни.

Вітаю із Днем ветеранів бойових дій. Таких героїв, як ви, залишилося мало на Землі, і всі ми щиро пишаємось вашими подвигами, вашою мужністю. Дякую за мир на нашій планеті, у нашій країні. Від щирого серця хочу побажати вам миру та втіхи на душі, доброго здоров’я, гідної уваги та турботи рідних, справжньої поваги всієї країни та неодмінного благополуччя в житті. Адже ви так старанно, сміливо, хвацько і сміливо боролися за нього для себе, для близьких, для всіх нас, для нашої Батьківщини.

Вітаю з Днем ветеранів бойових дій і всім серцем бажаю завжди пам’ятати та пишатися бравим кличем «Ура», ніколи не відпускати з пам’яті великих подвигів та самовідданих вчинків в ім’я Батьківщини. Бажаю не втратити сил та надії, бажаю доброго здоров’я, турботи близьких та справжньої поваги від малого до старого.

Вітаємо всіх ветеранів бойових дій. Ми пам’ятаємо про ваш подвиг не тільки сьогодні, а й щодня, який живемо на цій землі, яку ви захищали самотужки, поливали своїми потом і кров’ю. Нехай сьогодні вас переповнює гордість за нас, тих, хто живе тут сьогодні.