Сьогодні всі віруючі християни згадують про пристрасті Ісуса Христа, який помер за наші гріхи на хресті. Нехай пам’ять про це нагадує не лише про біль рятівника, а й про те, що гріхи людей були прощені його жертвою. І всім нам варто замислитись сьогодні про те, що це означає для кожного з нас.

Нехай у Страсну п’ятницю все погане піде геть. Нехай душа відпустить всі жалі, а серце забуде про образи. Бажаю жити славно та праведно. Бажаю щодня зустрічати з посмішкою та надією. Бажаю наповнювати цей світ щедрістю та добротою.

Вітаю зі Страсною п’ятницею! Бажаю відпустити всі образи, злість, смуток і впустити в своє серце ще більше добра, любові та щастя. Нехай вас оточує лише позитивна енергетика, а рідні та близькі завжди підтримують і будуть поряд!

Вітаю зі святом! У пристрасну п’ятницю бажаю чесноти, праведності, духовного очищення та каяття. Нехай добрими будуть дії та помисли, хай пробачать вороги, хай миром та любов’ю наповняться серця. Добра вам, прощення, кохання!

Від щирого серця вітаю тебе зі Світлим святом! Нехай почуття легкості та впевненості ніколи не залишає тебе, вірність та підтримка близьких заповнює енергію, а на серці завжди буде спокійно та затишно. Здоров’я, душевної широти та благополуччя!

Згадаймо сьогодні про хресні муки Спасителя, понесені Ним у спокуту гріхів людських. Помолимося щиро і зустрінемо цей сумний і скорботний день Страсної П’ятниці із прихованою надією на швидке воскресіння Ісуса.

Цього суворого, але передсвяткового дня вітаю всіх зі Страсною п’ятницею і хочу побажати стриманості, терпіння, помірності у всьому, а ще доброти, життєрадісності та спокою!

У Страсну п’ятницю бажаю миру та спокою, здоров’я та терпіння душі. Нехай у родині буде лад, нехай за вікном цвітуть сади щастя, нехай серце плекає любов і надію. Бажаю любити цей світ і своє життя так, як Ісус любив усіх людей на землі.

Сьогоднішній великий день став днем ​​великої скорботи, бо грішна природа людини стала на заваді прийняттю істини — Син Божий прийняв великий муки за наші з вами гріхи. У такий багатозначний день хочеться побажати всім ще раз заглянути у своє серце, вибачитися, щиро покаятися. Гріхи всього світу змиті Кров’ю Святою, подякуємо ж Господу в молитвах за це.

Вітаю зі святом Страсної п’ятниці! Бажаю, зазирнувши у власне серце, покаятися та щиро попросити прощення за свої дії, думки та рішення. Очистити душу, адже Ісус пожертвував собою за наші гріхи. Відкладіть роботу і хоч на мить подумайте про духовне. Добра вам!