Вітаю з Міжнародним днем ​​солідарності журналістів, бажаю стабільного успіху та творчої наснаги, креативності у думках та ідеях, високих професійних досягнень, поваги колег та кохання близьких людей.

Робота журналіста — це не лише цікаві інтерв’ю та присутність у студії, а насамперед небезпека опинитися під тиском і не мати можливості донести істину. Сьогодні відзначають Міжнародний День Солідарності Журналістів, хай солідарність буде не тільки на словах.

Вітаю із Міжнародним днем ​​солідарності журналістів. Нехай для журналістів всюди горить зелене світло, нехай робота буде захоплюючою справою, яка дарує безліч цікавих фактів, історій, емоцій, унікальних новин. Бажаю бути на одній хвилі успіху та розуміння з колегами, бажаю достатку коштів та натхнення у житті.

Вітаю із Міжнародним днем ​​солідарності журналістів. Бажаю поваги та розуміння у сфері своєї діяльності, бажаю чудових нарисів та фантастичних статей з твоїх рук, бажаю грандіозних подорожей та щасливих днів на тлі твого чудового життя. Удачі, успіхів та нев’янучого журналістського таланту.

Вітаю з Міжнародним днем ​​солідарності журналістів та хочу побажати, щоб журналіст журналіста бачив здалеку, бажаю взаємодопомоги та вірної підтримки один одного у діяльності. Нехай ні політика, ні релігія, ні уряд, ні інші чинники сучасного життя не зможуть перешкодити дотримуватись загальних принципів та солідарності журналістів.

Журналісти завжди в курсі найважливіших подій, вони працюють у гарячих точках, на важливих політичних з’їздах, на культурно-масових заходах. І звідусіль доставляють лише справжні, свіжі, цікаві факти. Дякую, журналісти, за вашу роботу! Нехай талант ваш міцніє і росте з кожним днем. Удачі вам, щастя та справжнього кохання!

8 вересня відзначається свято – Міжнародний день солідарності журналістів. Цього дня журналісти всіх країн мають продемонструвати світові свою згуртованість, особливо у справі захисту своїх прав. Рішення відзначати цей день ухвалив IV конгрес Міжнародної організації журналістів, який відбувся у травні 1958 року у Бухаресті. 8 вересня 1943 року у Німеччині було страчено чехословацький журналіст, письменник-антифашист Юліус Фучик.