Багатий досвід попередніх років ми можемо почерпнути з книг, дізнатися про безліч традицій і оцінити через віки, як жили наші предки. Тож нехай сьогодні кожен задумається про велику спадщину нашої держави та дружніх нам сусідських країн, з днем ​​слов’янської писемності та культури, співвітчизники.

Зі святом! Нехай збережуться всі знання, що були накопичені. Нехай і далі розвивається слов’янська писемність та культура, щоб нащадки берегли та дізнавалися все більше про неї. Вітаю!

З Днем слов’янської писемності та культури вітаю весь слов’янський народ і хочу побажати пам’ятати своє коріння, цікавитися культурою та шанувати писемність, а ще берегти традиції та цінувати нашу культурну спадщину!

Вітаю з днем ​​слов’янської писемності та культури. Бажаю творчого настрою, завжди бути грамотною, розумною та мудрою людиною, шанувати свою культуру і завжди з повагою ставитися до слов’янської історії. Зі святом!

Вітаю з Днем слов’янської писемності та культури і від душі хочу побажати в будь-якій ситуації життя залишатися грамотною та освіченою людиною, яка вшановує традиції свого народу та пишається досягненнями всіх слов’ян.

Вітаємо зі святом! Слов’янська писемність нехай розвивається, щоб довідалися про неї і володіли нею, а культура нехай залишається завжди в пошані. Нехай кожен прагне пізнати ази, вивчити та полюбити всією душею. Вітаю!

У свято слов’янської писемності та культури давайте згадаємо та подякуємо Кирилові та Мефодії, які подарували нам слов’янський алфавіт, де кожен звук сповнений сенсу та краси. Давайте цінувати та берегти свою культуру!

Вітаю з Днем слов’янської писемності та культури. Бажаю грамотної мови, чистого правопису, безсмертя традицій та повір’їв наших предків, єдності та міцної дружби всіх слов’ян, яких поєднують чудові пісні та вірші, одні джерела культури та спільне коріння розвитку та становлення.

Вітаю з Днем слов’янської писемності та культури. Бажаю пишатися тим, що наші предки змогли зробити великий прорив, подарувавши нам можливість бути освіченими людьми та культурно розвиненими особистостями, бажаю не осоромити їхні старання та правильно шанувати традиції слов’янського народу.

Вітаю з Днем слов’янської писемності та культури, зі святом освіти та освіти. Колись все починалося з простої абетки і дійшло до великих масштабів розвитку науки та появи різних напрямів культури. То хай і далі слов’янська освіченість зростає. Нехай наша людина отримує належні знання та набуває духовних цінностей. Нехай у кожному з нас проявляється інтелігентна та культурна людина.