Вітаю із Днем Конституції України. Бажаю жити до вподоби, але без обмежень на право вибору, свободи слова та благородного вчинку. Нехай у країні буде порядок, а на душі — спокій та радість.

У це важливе свято для країни та громадянин — День Конституції України, бажаємо кожному благополуччя, сімейного щастя, міцного здоров’я та віри у світле, мирне майбутнє нашої улюбленої України! Нехай вам щастить!

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави.

З Днем Конституції України, роки й роки тому, наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Відзначимо ж це свято сьогодні, майже Конституцію, написану українцями для українців. Нехай же полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє у серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Ухвалення народом свого найголовнішого закону знаменує народження вільної держави. Так нехай ця дата в календарі не стане для нас порожнім звуком і кожен із громадян з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, на яку ми заслуговуємо, і ті закони, які ухвалили самі. Нехай Київ залишиться незалежним та могутнім. Нехай на жовтих полях встигає врожай радості, а блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву. Зі святом нас, Українці, з Днем Конституції.

Вітаю з Днем Конституції України і від щирого серця бажаю завжди пишатися своєю країною і пам’ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя та дає можливість самореалізації у цьому житті.

Конституція — охоронець прав і свобод громадян, суверенності та цілісності кордонів нашої квітучої та сильної країни України. У рідній стороні, в затишних куточках нашої землі панує справедливість. Збережемо ж наш Закон заради безтурботного та спокійного життя кожного українця!

Дорогі українці! Сьогодні велике державне свято – День конституції України. Конституція — це основний закон держави, який проголошує її незалежність. З того моменту, як перша конституція України набула чинності, ми почали будувати нову, незалежну державу. Нехай кожен українець матиме безліч приводів для гордості рідною країною. Зі святом!

Із Днем Конституції України. Бажаю миру та процвітання країні, в якій ти почуватимешся впевненою, затребуваною, самореалізованою, повноправною та щасливою людиною та громадянином!