У День чорнобильської трагедії нехай кожен згадає про ту катастрофу і злий рок долі, нехай буде поважний кожен загиблий і постраждалий, нехай кожен з болем і співчуттям відзначить цю дату у своїй пам’яті, нехай надалі світ не допустить таких подій і катастроф.

У День чорнобильської трагедії прошу вшанувати тих людей, які пішли з життя, пошанувати тих, хто усував наслідки, зрозуміти, що світ один і життя одне, і треба все це берегти, цінувати, любити і не давати легковажності. Бажаю здоров’я, миру, благополуччя та абсолютної безпеки життя.

У День чорнобильської трагедії прошу поглянути на світ інакше і зрозуміти, що в житті є речі, які коштують набагато дорожче за прості звичайні турботи. Адже ні гарний одяг, ні дорогі авто, ні гучні вечірки не замінять коханих людей, їхнього здоров’я. Якось трапилося лихо. Загинули люди, багато хто втратив силу, здоров’я та віру. Подумайте про це і будьте обережні. Цінуйте кожен день, кожну мить. І нехай у нашому житті таких трагедій не буде. Бажаю всім прокидатися з можливістю дихати на повні груди, займатися улюбленою справою і почуватися в безпеці!

У День пам’яті про чорнобильську катастрофу я щиро хочу всім побажати безпечного, світлого, доброго, щасливого світу, де немає місця для трагедій, катаклізмів і катастроф. Давайте вшануємо пам’ять тих добрих і добрих людей, чиє життя забрав цей день. Давайте подякуємо всім тим героям, завдяки яким було наведено порядок після краху. Давайте разом подбаємо про наше світле майбутнє — спокійне і безстихійне.

Найбільша трагедія, яка забрала безліч життів, безперечно назавжди залишиться в нашій пам’яті! Немає ціни тим, хто не думаючи героїчно кидався на допомогу! Бажаю мирного неба, спокійних днів, берегти себе та близьких!

У чергові роковини чорнобильської трагедії закликаємо всіх свято вшановувати пам’ять людей, які віддали свої життя, щоб запобігти біді. Цінуйте та оберігайте те, що несе справжнє щастя — мир, природу, свою сім’ю та друзів.

У День пам’яті чорнобильської трагедії хочеться побажати спокою, миру та міцного здоров’я Вам і тим, хто дорогий Вашому серцю. Нехай жодні біди та руйнування не торкнуться Вашої родини. Будьте здорові та благополучні.

У День чорнобильської трагедії хочу побажати світлої та доброї пам’яті про жертви тієї сумної події. Нехай ніколи в нашому житті не повториться такого, нехай кожен із людей завжди піклується про безпеку себе та оточуючих, нехай ця трагедія завжди нагадує про необхідність належної уваги та повної відповідальності у певній роботі та галузі.

У День чорнобильської трагедії хочу побажати ніколи не забувати про те, що життя та безпека здоров’я залежить від кожного з нас, про те, що потрібно прагнути не лише успіху, а й загального благополуччя. Нехай стихне луна тієї трагедії, нехай ніколи не трапляється подібних речей у жодній точці світу.

У День чорнобильської трагедії хочу кожному з нас побажати сили волі, розсудливості, душевного спокою та впевненості у завтрашньому дні. Нехай у житті не буде трагедій і безглуздих випадків, нехай ця дата навчить кожного з нас співчувати, співпереживати, не піддаватися легковажності та цінувати кожну мить життя.