Вітаю всіх юристів України, людей, які чудово розбираються і неухильно дотримуються законів. Бажаю успішного завершення всіх юридичних справ. Нехай жодні формальності не встають у вас на шляху. Нехай повага, успіх та нові досягнення стануть вашими супутниками у щасливому житті. Зі святом.

Від щирого серця вітаю з Днем юриста України! Побажати хочу непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості та міцних сил. Бажаю не знати помилок та невдач, втоми та безвиході. Нехай усі справи успішно фінішують, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та кохання.

Шановні юристи, прийміть наші вітання з вашим професійним святом. Бажаємо, щоб ваші очі та серце були так само сліпі, як і у богині правосуддя Феміди, адже ви оперуєте законами, а не почуттями. Нехай вашими вірними супутниками будуть об’єктивність, послідовність, логічність і успіх.

Бажаю лише перемог! Нехай у Вашому житті ніколи не буде програшних справ та нерозв’язних життєвих ситуацій. Нехай попереду чекають лише процвітання, кар’єрне зростання, успішні рішення, вдалий збіг обставин та талановите врегулювання навіть найскладніших процесів. Із Днем юриста України!

З професійним святом правників України. Важко буває залишатися вірним своєму обов’язку, але ваша робота і ваше покликання знайти справедливість. Нехай це приносить вам радість та задоволення від роботи, яку ви робите. Вітаємо!

Із Днем юриста України. Бажаю в юриспруденції плавати, як риба у воді, причому не проста риба, а хватка акула, яка вирве зубами свій успіх, нюхом вчує істину. Успіхів тобі і процвітання, здоров’я, моральних та фізичних сил.

Нехай завжди обставини будуть на Вашу користь, нехай ніщо не сховається від пильних очей, а стратегія юридичних розглядів вибудовується сама собою. Нехай совість буде кришталево чистою, лише вірою та правдою, закликаю Вас служити на благо України!

Вітаємо із Днем юриста України! Нехай закони світобудови гарантують тобі права на міцне здоров’я, всеосяжне щастя та щиру любов, а твоя доля не лише захищає ці права, а й втілює їх у життя!

День юриста з’явився у календарі України за Указом Президента №1022/97 від 16.09.1997 р. Професійне свято людей, усе життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», наголошується щороку 8 жовтня.

Шановні юристи України! Вітаю вас із святом вашої професії! Бажаю, щоб Конституція була путівником на роботі, а Біблія та закони всесвіту вказували правильний шлях у житті. Бережіть здоров’я та життєву силу, нехай мир і спокій дарують найрідніші люди. Усіх земних благ!