Вітаю з Днем кадровика і побажати від щирого серця хочу ніколи не помилятися, блискуче проявляти себе в діяльності, розбиратися в людях краще за всіх, з легкістю знаходити всі плюси та мінуси в роботі, з радістю зустрічати кожен свій щасливий день.

Вітаю з Днем кадровика і бажаю завжди вміти знаходити тих ще кадрів, постійно стояти біля початку великого успіху і за всі досягнення неодмінно отримувати щедру корисну відплату. Терпіння, вміння, сил, удачі, ненудної роботи та насиченого життя.

Вітаю з Днем кадровика і бажаю завжди знаходити найцінніші кадри і завжди залишатися майстром досконалості в діяльності. Рішучості, таланту, сил та удачі, внутрішнього спокою, абсолютної впевненості та щедрої відплати за кожен успіх.

Усіх кадрових працівників вітаю із Днем кадровика! У ваш професійний день побажаю вам розуміння, взаємності, технологічного прогресу, канцелярної незалежності, поваги та взаємодопомоги!

Вітаю з Днем кадровика! Пусть ваша праця буде оцінена належним чином. Пусть ваші титанічні зусилля з підбору гарних кадрів допоможуть створити чудовий, дружній колектив! Бажаємо вам сімейного затишку, добробуту, кохання, натхнення та здоров’я!

У нашій країні кадри вирішують усе, і від тебе залежить працездатність колективу підприємства. Саме ти стоїш на першій лінії оборони від усяких дармоїдів і ледарів. Вітаю з Днем Кадровика та бажаю орлиного погляду, гострої інтуїції та залізного здоров’я!

Від Вас залежить майбутнє підприємства, адже приймаючи на роботу фахівця, саме Ви можете належним чином оцінити його здібності та не допускаєте вливання до колективу марних та некваліфікованих людей. Так прийміть сьогодні щирі привітання з Днем кадровика, нехай, як і раніше, інтуїція Вас не підводить, а всі Ваші старання начальство оцінить і відзначить додатком до скарги.

Вітаю з професійним святом, бажаю Вам з першого погляду розуміти людей, аналізувати, розподіляти та спрямовувати на відповідні робочі місця. Нехай Ваших цілей буде досягнуто, і робота приносить задоволення!

Працьовитого нашого кадрового співробітника вітаю з Днем кадровика! Бажаю у професійний день твій завжди бути на крок попереду, вміти передбачити події та бути в курсі всіх прогресивних новинок та змін у трудовому кодексі, а ще любити свою роботу та колектив, а на взаємодопомогу можеш розраховувати будь-якої хвилини!

Тільки вам під силу знайти безцінні кадри, тільки вам відомо, яким чином потрібно вирішити справи щодо роботи — під вашим контролем життя всієї команди. Сьогодні вітання присвячені вам, кадровики! Нехай життя йде, як ви плануєте, плани нехай виконуються, а настрій буде відмінним!