День діджея культове свято для всіх любителів електронної музики. Сьогодні проходить безліч вечірок приурочених до цієї події і хоч не кожен, хто вибрав собі це покликання, стане згодом новим Ван Бьюреном або Тімо Маас, але нехай усі, хто стоїть за вертушками цієї святкової ночі, знайдуть вдячних слухачів і шанувальників.

Вітаю з днем ​​діджея! Нехай вас оточує найкраща музика. А фантастична ейфорія, яку вона викликає, занурює у приголомшливі емоції. Натхнення для всіх творців прекрасного. Виконання задуманого і висот на цьому терені.

Вітаю з Днем діджея та хочу побажати вибухового успіху, чудового настрою, чудових ідей, запальної музики, чудової та радісної атмосфери там, де знаходишся ти. Нехай щастить по життю, нехай світить тобі зірка удачі в діяльності.

Вітаю з Днем діджея та бажаю від душі невтомних сил та приголомшливих ідей, неймовірного натхнення та веселих витівок, частих свят душі та запального настрою, позитивного народу та атмосфери щастя навколо.

Вітаю з Днем діджея та бажаю невгамовних сил, нескінченного потоку позитивної енергії, безмежних просторів натхнення та постійної появи нових ідей. Нехай кожна твоя поява на публіці обертається шквалом оплесків та бурею позитиву, нехай робота приносить тільки радість, а життя — польоти щастя та успіху!

Вітаю з Днем діджея та бажаю всіма фібрами душі та клітинами тіла відчувати свободу, щастя, радість життя. Нехай будь-який натовп заводиться з напівобороту, нехай твої мікси та треки наповнюють світ мріями та посмішками. Всіх благ тобі та нестримної енергії для твоїх ідей.

Вітаємо королів танцполу та майстрів настрою з Днем діджея. Нехай на всіх майданчиках буде лише позитивна та легка публіка, яка зарядить енергетикою та драйвом. Нехай слухняним буде ритм, нехай натхнення іскрить на кінчиках пальців. Зі святом!

Почнемо з того, що “Міжнародний день діджея”, який відзначають 9 березня, – фальшивка. На сторінці ООН, присвяченій міжнародним дням, про день діджея немає жодного слова. Отже, “World DJ Day” – назва кампанії зі збирання коштів для дітей-інвалідів, ініціатором якої виступила благодійна організація з 2 по 9 березня 2002 року. У клубах світу проводились тематичні заходи, організовані інтернет-журналом про електронну музику. Жодних даних про те, що ця акція започаткувала святкування 9 березня як “Міжнародного дня діджея”, – немає. На сьогоднішній день пам’ять про “Міжнародний день діджея” живе лише в СНД. Це “розлучення” і досі старанно передруковується навіть на найавторитетніших сайтах, присвячених клубній тематиці. То що це за дата – 9 березня? “Міжнародний день діджея”, його впевнено назвати не можна. Але однозначно можна назвати – Днем народження “Секретів діджеїнгу”!

Бажаю з музикою життя йти не розлучаючись. Бажаю драйву завжди у грудях, натхнення у душі та світлих думок. Працюйте з кайфом, даруйте людям позитив. Нехай серце завжди б’ється у ритм улюблених треків. Легкого вам мікрофона, тільки радісних новин та міцного здоров’я. Зі святом, ді-джеї!

Дорогі наші діджеї! Дякую вам за вашу роботу і творчість, і за те, що робите життя яскравішим і позитивнішим. Вітаємо вас із вашим професійним днем! І хочемо вам побажати, щоб у вашому житті також було місце лише для позитивних емоцій та подій. Бажаємо вам удачі, здоров’я, творчого натхнення, фантазії та більше нових та модних треків.