У це свято нехай життя розпочнеться з нового аркуша і буде в ньому лише щастя жити, посміхатися та вести вперед до здійснення заповітних цілей та бажань. Нехай лише посмішки завжди будуть відповіддю. Зі святом!

Із Міжнародним днем ​​щастя! Нехай такий світлий та радісний день принесе гарні та приємні звістки! Бажаю добра, чудес і чаклунства, і щоб найзаповітніші мрії нарешті були втілені в реальності!

Вітаю із Міжнародним днем ​​щастя! Щастя точно є і його вистачить на кожного. Зустрічайте день із посмішкою. Вірте в краще і нехай все буде добре.

Вітаю із Міжнародним днем ​​щастя! Найяскравішою емоцією, найвищим задоволенням, чудовим дивом! Бажаю саме його, у великому обсязі та безмірній кількості! Нехай принесе воно любов, удачу, яскраве життя та виконання мрії!

Хто ж такі щасливі люди? Це ті люди, які не сумують не дивлячись ні на що. Вони заряджають інших своєю енергією. Вітаємо щасливих людей з їхнім міжнародним днем ​​та бажаємо, щоб послідовників було дедалі більше.

Нехай щастя в усіх різне, кожен із нас мимоволі прагне. І без щастя життя втратило б будь-який сенс, у результаті ставши повністю сірим і нецікавим. Я вітаю всіх із днем ​​щастя! Бажаю того, щоб кожен із вас досягнув справжнього щастя і відчував його щодня.

Вітаю із Міжнародним днем ​​щастя. Бажаю море позитиву, радості, веселощів та кохання. Бажаю, щоб твої очі сяяли від щастя! Бажаю, щоб твоє серце співало пісні за нотами натхнення. Бажаю, щоб поряд були потрібні люди. Бажаю, щоб довкола відбувалися добрі події. Усіх благ та теплих посмішок!

Міжнародний день щастя — це нагадування для людей у ​​метушні життя не забувати радіти та бути щасливими. Нехай щастям буде оточена кожна клітинка у твоєму тілі щодня, а навколо нехай завжди буде безліч приводів почуватися щасливим. У кожного своє поняття щастя, тому бажаю тобі повною мірою реалізувати всі свої пункти, щоб відчувати повне і безмежне щастя і задоволення від подій, що відбуваються, навколишнього світу і людей, що становлять твоє оточення.

Яке радісне, надихаюче та прекрасне свято — Міжнародний день щастя! Хочеться привітати всіх людей із цим днем! Будьте щасливі, дякуйте Богові за все, що у вас є. Любіть людей, природу, життя. Будьте здорові, успішні, радісні гарні та гармонійні!