У день світлого свята — Введення в храм Пресвятої Богородиці нехай Бог пошле терпіння і здоров’я, сильну віру і велику надію, чесність і вірність, розсудливість і доброту сердець.

У день введення в храм Пресвятої Богородиці щиро побажати хочу чистої любові серця та доброї надії, світлої радості та незгасної віри, міцних сил та щедрості душі, небесної благодаті та щасливої ​​родини.

Сьогодні ми зустрічаємо Різдвяний піст та відзначаємо світле свято! Бажаємо життя без зла, які оберігає Ангел Хранитель! Нехай усі образи та тривоги забудуться!

З великим вітаю святом. У чудовий день введення у храм Пресвятої Богородиці бажаю миру та добра, радості та благоденства. Нехай Божа милість торкнеться кожного. Нехай живуть у серці надія та істинна віра.

Нехай це святе свято принесе благополуччя, віру та щастя у вашу оселю! І навіть, якщо за вікном стоїть погана погода, у вас на серці завжди світитиме сонечко і зігріватиме довкола вас!

Нехай кожен щабель нагородить теплом, нехай на віру з любов’ю Бог вам відповідає. Бажаю з добром у житті йти, рідних зігрівати в міцних обіймах. Нехай благо несе кожен новий день вам, і не залишає надія на краще.

Нехай у це світле свято душа наповниться світлом та терпінням. Нехай Бог пошле милосердя і добрі звістки. Бажаю сім’ї процвітання, віри та любові. Нехай молитви будуть завжди почуті. Зі святом!

Нехай Бог освятить ту незриму нитку, що пов’язує рідних людей разом, нехай благословить та огорне теплом. Зберігайте і бережіть коханих, трепетно ​​ставтеся до найближчих. З кожним щаблем будьте ближчими до Божої благодаті!

Вітаю зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці. Від щирого серця бажаю великого та світлого щастя тобі та твоїм близьким, а також здоров’я, миру, радості, втіхи, гармонії та доброти душі.

Вітаю зі святом Введення до храму Пресвятої Богородиці та бажаю душевного тепла, сердечної радості, світлої надії, щирої любові, міцної віри, щасливої ​​зірки, яка завжди вестиме тебе до благодаті.