Хто охороняє кордони нашої країни та стежить за порядком на митниці? Звісно ж митники! З професійним святом вас, нехай усі ваші чергування будуть спокійними і проходять без жодних проблем та спроб незаконного вторгнення або ж виїзду за межі країни.

Із Днем митника! Нехай прикрощі, негаразди та смутку не зможуть просочитися через межу твоєї долі, а здоров’я, любов, успіх та благополуччя мають лише внутрішні паспорти і ніколи не виїжджають за її межі.

Із Днем митника! Бажаємо відчувати себе завжди впевнено, а служба нехай проходить спокійно та безпечно, наша країна пишається Вами та дякує за мужність!

Вітаю із Днем митника! Бажаю залишатися твердим та впевненим щитом захисту на митниці, а також сміливою та веселою людиною у житті. Нехай робота обходиться без інцидентів та недоліків. Нехай щодня дарує успіх, достаток та чудовий настрій!

Бажаємо гордо під прапором служити, хай нелегка ця справа! Вас сьогодні вітаємо від душі та бажаємо терпіння, сімейного щастя, здоров’я, щоб ваша робота завжди була гідно оцінена!

Митник… Скільки сили, пильності, совісті, честі та доблесті у цьому слові. Захисники кордонів несуть велику відповідальність за спокій та благополуччя своєї країни. Дякую їм за кропітку працю: пильне око, холодний розум, добре серце, руку допомоги та захисні груди. Дай Бог їм безмежного здоров’я, нульового невдачі та палаючих від любові сердець.

Вітаю чудових людей, котрі ревно несуть службу на митниці нашої батьківщини. Бажаю успіху у справах, успішному запобіганні контрабандному ввезенню до нашої країни. Бажаю бути завжди в пошані та користуватися повагою у оточуючих. Бажаю світлих, добрих та райдужних днів. Зі святом.