Усіх метеорологів вітаю із Всесвітнім днем ​​метрології! Побажати хочеться точності, сонячності в прогнозах та в житті, мінливості настрою, але не ентузіазму, і щоб удома завжди все було добре, адже найголовніше погода у домі та у стосунках!

Сьогодні важливе свято інформації у кількостях. Вітаю зі Всесвітнім днем ​​метрології та бажаю вірних теорій та методів вимірювань, впевнених знань та точних застосувань у практиці, достовірних даних та відмінних результатів, корисних розробок та створення належних зразків.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​метрології. Бажаю бути щасливою повною мірою людиною , бажаю мати вагоме значення у житті близьких людей. Нехай тобі вдається впевнено метр за метром долати шлях до мрії, нехай щодня знаменується деякими досягненнями та успіхами!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​метрології та хочу побажати, щоб на терезах життя були лише щастя та радість, щоб весь твій шлях вимірювався кілометрами кохання та натхнення. Нехай буде багато секунд, хвилин, годин і днів насолоди, нехай ні грама смутку та смутку не приховується в душі.

Вітаю із Днем метрології! Бажаю завжди і в усьому бути точним, не помилятися і на жодний сантиметр не відхилятися від поставленої мети. Нехай щастя і любов у твоєму житті дорівнюватимуть нескінченності, а здоров’я і добробут не піддаються жодним вимірам. Нехай усі висоти будуть підкорені!

Вітаю всіх зацікавлених та беруть участь із всесвітнім днем ​​метрології. Кожен з нас використовує шкали вимірювань у звичайному житті, тому це свято багато в чому важливе для кожного, але для тих, чия професія пов’язана з метрологією, воно важливіше в сто разів. Тому вітаю та бажаю всіх благ вам.

Всесвітній день метрології — міжнародне професійне свято, яке відзначається 20 травня. День обраний на ознаменування підписання 20 травня 1875 року в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції «Метричної Конвенції», на основі якої було створено міжурядову Міжнародну організацію заходів та ваг. Відомо, що метрологія зародилася в давнину і в перекладі означає «наука про виміри». Метрологія проникає в усі науки та дисципліни, що мають справу з вимірами та є для них єдиною наукою.

Сьогодні справляють свій особливий день метеорологи, яких не ліньки від душі привітати зі святом! Бажаємо вам циклонів добра, удачі та кохання! Бурю позитивних емоцій та гарної погоди!

Із професійним святом вітаємо всіх метеорологів. Бажаємо вам попутного вітру при досягненні заповітних бажань, гарної погоди в особистому житті, сонячного настрою та якнайменше похмурих днів!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​метрології та бажаю ніколи і ні в чому не помилятися, вимірювати щастя життя тоннами, з легкістю підкорювати кілометрові вершини успіху та використати свій успіх у повному обсязі його наявності.