Проблема вирубки зелених насаджень гостро стоїть у кожному куточку планети. З розвитком промисловості і дедалі більшим попитом на меблі, папір, дерев’яні будинки та іншу продукцію з цільної або переробленої деревини з’являється загроза знищення не тільки окремих видів флори, а й перетворення колись прекрасних зелених місць на безкраї пустелі. Тож нехай Міжнародний день лісу стане приводом для зміни підходу до споживання. Нехай уже з цього року люди звертатимуть увагу на такі «дрібниці», як вказівку на те, що упаковка офісного паперу зроблена з переробленої макулатури та аналогічні речі. Нехай кожен задумається про те, від чого можна відмовитися на користь збереження природи для нащадків, адже обмежуючи себе в малому можна досягти більшого успіху.

Вітаю з Міжнародним днем ​​лісу і хочу побажати, щоб люди завжди піклувалися про ліс, а зелений «друг» у свою чергу забезпечував свіже повітря для кожного з нас, дарував натхнення та казкову історію. Нехай наші ліси знаходяться під надійною охороною, нехай кожен з нас береже та цінує кожне деревце та кожне звірятко.

Вітаю з Міжнародним днем ​​лісу і щиро бажаю, щоб кожен із нас дбав про збереження та благополуччя зеленого друга — то тінистого, то сонячного лісу. Нехай не буде пожеж та посухи, нехай у лісах дружно та ладно живуть звірі, впевнено ростуть дерева та красиво розпускаються квіти. Бажаю, щоб ми завжди дбали про ліс, адже він нам дарує безліч яскравих вражень, смачних ягід та плодів, щасливих прогулянок та веселих чудес.

Міжнародний день лісу можуть святкувати усі, чия професія пов’язана із збереженням лісового спокою. Дорогі лісники, ви — справжні сторожі природної краси, буквально живете своєю роботою і віддаєте їй своє життя. Дякуємо вам за порядок у наших лісах, вашу колосальну працю та ті дари, які ви бережете для нас та наших дітей. Бажаємо вам відзначити цей день так, як вам сподобається.

Вітаю з Міжнародним днем ​​лісу та бажаю любити зеленого друга та всіляко піклуватися про нього. Нехай у хвилини втоми, роздратування чи просто нудьги завжди рятує чудовий відпочинок на природі серед густих дерев та лісової краси.

У Міжнародний день лісу щиро хотілося б побажати, щоб ліс був другом людини, допомагав йому дихати, любити і насолоджуватися природою. Нехай кожен із нас береже зеленого друга і завжди захищає його.

У Міжнародний день лісу бажаю, щоб наші ліси завжди залишалися гордістю, щоб вони були під надійною охороною та захистом, щоб ліс був справжнім другом людини, яка дарує свіже повітря, своє розуміння та добрий настрій.