Вітаю з Днем толерантності та побажати хочу поваги та добрих людей на життєвому шляху, взаєморозуміння та лояльності до оточуючих, мирного неба над головою та благополуччя у домі, щирих стосунків та високої терпимості душі.

Вітаю із Днем толерантності. Цього дня хочеться побажати завжди і скрізь, за будь-якої погоди та будь-якого розкладу залишатися справжньою людиною, що поважає себе та оточуючих. Бажаю, щоб у світі панувала справедливість, чесність, доброта та щирість. Нехай кожен з нас буде терпимий, спокійний і незворушний.

Вітаю із днем ​​толерантності! Бажаю, щоб у кожного було терпіння та розуміння. Будьте обережні, раціональні та далекоглядні, проникливі та безконфліктні. Людська натура багатогранна, завжди знаходите компроміси та приймайте позицію відсутності агресії! Добра вам!

У день толерантності хочу побажати щасливого та спокійного життя з добрими та розуміючими людьми на шляху. Бажаю впевненості у собі, поваги до оточуючих, чуйності та проникливості, врівноваженості та терпіння. Нехай кожен з нас буде толерантним і завжди виявляє повагу до інших.

Вітаю із Днем толерантності. Нехай тебе розуміють рідні та близькі, нехай не буде в житті грубої гордині та стін непорозуміння. Бажаю терпляче долати всякі труднощі, бажаю сміливо йти тільки вперед!