У Міжнародний день сім’ї хочу привітати всі осередки шлюбу та побажати сім’ям міцності союзу та терпкості любові, мудрості, витримки та терпіння. А ще нагадати, що шлюб – це робота двох людей і тому хочеться побажати працювати на своє задоволення!

У день сім’ї хочу побажати, щоб ніколи не розпадалися сім’ї, щоб будували вони любов із чуйністю та турботою, а зраді та сваркам не залишалося місця. Бажаю ніжність відчувати, затишок та бачити красу душі.

У День сім’ї бажаю постійного порозуміння. Розумійте одне одного навіть без слів; з першої секунди, з першого погляду. Бережіть, цінуйте, шануйте! Зі святом!

Бережіть родину, без неї нікуди, лише близькі люди допоможуть і зрозуміють у будь-якій ситуації. Без сім’ї життя порожнє і самотнє, то нехай поряд з тобою завжди будуть твої улюблені та близькі. Із міжнародним днем ​​сім’ї.

У цей Міжнародний день сім’ї я бажаю, щоб у ваших сім’ях панували лише мир, гармонія та взаєморозуміння! Любіть, цінуйте та оберігайте своїх близьких, адже вони найдорожче, що є в нашому житті! Нехай неймовірне щастя переповнює ваші серця!

Вітаю з гарним святом – Днем сім’ї! Сім’я – це велика цінність та дуже важлива частина життя людини. Бажаю, щоб вона завжди існувала на основі кохання, дружби та поваги!

Вітаю з милим святом, із Днем сім’ї! Бажаю, щоб найближчі та рідні люди були поряд у радісні дні, а також коли виникають труднощі або просто поганий настрій. Адже кохання та підтримка найважливіше, а завдяки ньому ми можемо згорнути гори!

Вітаю із Міжнародним днем ​​сім’ї! Бажаю величезного сімейного щастя, душевності, кохання, ніжності, турботи та уваги. Нехай почуття єднання та привітності завжди гріє вас у будь-яку погоду, у будь-яку пору року. Бережіть один одного і будьте щасливі!

Вітаю з Міжнародним днем ​​сім’ї та щиро бажаю щасливого довгого сімейного життя. Нехай не буде для вашої родини смутних часів та образ, дурних сварок та розчарувань, нехай буде багато радісних моментів та удач, веселих свят та яскравих усмішок.

Вітаю з Міжнародним днем ​​сім’ї і від душі бажаю жити дружно, добре та щасливо, щодня оберігаючи своє вогнище та наповнюючи серце близького радістю, любов’ю, натхненням. Довгих років міцного здоров’я та блага вашої чарівної родини.