Вітаю з днем ​​святого Георгія Побідоносця! Бажаю, щоб свята рука покровителя землеробів і воїнів берегла кожну людину на нашій землі. Нехай його опіка вселяє шляхетність, мужність та впевненість. Благополуччя, сил, успіхів та добра!

Вітаю з Днем святого Георгія Побідоносця і хочу побажати світлої та міцної віри душі, непереможної мужності та вірної відваги серця, шляхетних цілей та вчинків щодо обов’язку честі в житті, променів доброї слави та істинної надії на шляху.

Вітаю з Днем святого Георгія Побідоносця і від душі бажаю неймовірної витримки та сили волі, мудрості думки та відваги душі, хоробрості серця та безстрашності натури, добрих намірів у житті та щасливої ​​долі.

Вітаємо Георгіїв зі святом їх іменин, нехай у їхньому житті будуть лише перемоги, які знаменує їхній біблійний тезка. Нехай же на життєвому шляху не трапляється невдач, а будуть лише нові та нові звершення. Причому кожне з них — все більше.

Вітаємо Вас та Вашу родину з Днем святого Георгія Побідоносця, бажаємо Вам якнайчастіше відчувати радість перемог, відчувати задоволення від досягнутих цілей, бачити втілення Ваших праць у життя.

Усіх православних віруючих людей нашої країни вітаю із Днем Георгія Побідоносця! Побажаю всім у це святе та світле свято жити у світі з собою, бути справедливим, терпимим, умиротвореним і завжди вірити у перемогу розпочатої вами справи!

У цей славний день бажаємо Вам численних перемог та здобутків, мужності та стійкості духу, сили волі та твердості характеру. Будьте правдиві та чесні у своїх вчинках та помислах.

У День Георгія Побідоносця бажаємо Вам, щоб сила імені святого впевнено вела Вас життєвим шляхом, хоробрість його вселяла у Ваше серце мужність і відвагу, а щира віра дарувала успіх та благополуччя!

Вітаю із Днем святого Георгія Побідоносця. Бажаю сміливості, завзятості, стійкості, рішучості. Бажаю сили духу, віри, надії та любові. Бажаю мудрості, терпимості, доброчесності та вірності самому собі! Кріпи, борись і перемагай!

З Днем святого Георгія Побідоносця. Бажаю ніколи не падати духом, завжди вірити у свої сили та боротися до переможного кінця. Нехай поряд буде підтримка вірних товаришів та люблячих близьких, що дозволить мислити розумно, чинити благородно та жити щасливо!