Вітаю з Днем сурдоперекладача. Бути зв’язковою ланкою для людей з різних світів непросто, але я все ж таки бажаю тобі легко справлятися з цією роботою і з радістю приймати подяку та усмішки від добрих людей. Успіхів у роботі, у справах, у захопленнях, у прагненнях, удачі на кожному життєвому маршруті та щастя без зупинок.

Вітаю з Днем сурдоперекладача і щиро бажаю завжди розуміти серцем близьких і нехай рідні люди розуміють тебе без зайвих слів і жестів. Бажаю браво справлятися зі своєю непростою, але цікавою роботою, вловлювати нальоту кожне слово та передавати його точним жестом, ловити нальоту кожен шанс на удачу та переводити його у грандіозний успіх!

Вітаю з професійним святом, із днем ​​сурдоперекладача! Ти справжній професіонал своєї справи. Продовжуй також швидко та легко розуміти мову жестів, удосконалюйся та допомагай людям передавати свої думки. Здоров’я та благополуччя!

Вітаю з Днем сурдоперекладача. Нехай доля на твої жести доброї волі відповідає успіхом. Досягни успіху з такою ж легкістю, з якою ти жестикулюєш, твердо вір у себе і думай тільки про хороше. І нехай це добре завжди трапляється з тобою.