З Днем працівників карного розшуку! Бажаю успіхів у професійній діяльності! Щоб вирішення будь-яких справ було на найвищому рівні! Здоров’я, пильності, непохитності та холоднокровності! Нехай все легко дається, а будинки чекають, цінують, люблять!

Вітаю з Днем працівників карного розшуку! Від щирого серця бажаю успішного розшуку та вдалої роботи, кар’єрного росту та благополуччя, прекрасного настрою і бути в житті кращим. Нехай у житті завжди буде щастя, любов та радість.

Щиро вітаємо з Днем працівників карного розшуку! Нехай на кожному кутку вас підстерігає удача, небезпеки зведуть до мінімуму, підвищення по службі не затримується, а рідні завжди чекають на вас вдома і зігрівають любов’ю і турботою.

Бажаю свободи бути самим собою, мудрості, оперативності, відповідального підходу до вирішення будь-яких завдань, відчуття необхідності та поваги, позитивних думок, стабільного достатку та просто величезного щастя!

Усіх співробітників карного розшуку вітаю із професійним святом! Нехай на вашому нелегкому шляху буде менше перешкод. Будьте здорові та сповнені ентузіазму, і нехай вам під силу буде будь-яке завдання!

Вітаю із Днем працівників карного розшуку. Щиро бажаю надійної безпеки та передбачливості, обережності та уважності, мужності та сміливості, міцного здоров’я та оптимізму, неймовірної сили та прекрасної інтуїції, великих успіхів у діяльності та чудового кар’єрного зростання, особистого щастя та взаємного кохання.

Вітаю із Днем працівників карного розшуку. Бажаю ніколи не втрачати своєї вправності, завжди знаходити навіть найпродуманіших злочинців. Успішної діяльності, легких пошуків, високих звань, а також впевненості, сил та удачі на кожен випадок.

Вітаю з Днем працівників карного розшуку! Ви представники мужньої та відповідальної професії. Ви стоїте на варті закону та порядку, справедливості та честі. Ланцюгий погляд, розум, кмітливість, завзятість і розвинене шосте почуття не дають жодного шансу правопорушникам, ви наполегливо розслідуєте складні, заплутані справи. Я бажаю спокійних чергувань, оперативного успіху, матеріального благополуччя, що розуміє керівництво. Нехай сім’я завжди буде надійним тилом, а в будинку панують любов та порозуміння.

Мужності та сміливості вам, як справжнім детективам, не позичати, тому бажаємо більше уважності, обережності та інтуїції, яка не підведе! Нехай ваша нелегка служба завжди буде вдалою, начальство цінує і поважає, а кар’єра успішно розвивається. Миру та спокою вам та вашим родинам, міцного здоров’я та відмінного настрою!

У це урочисте свято хочеться щиро подякувати за службу та привітати всіх працівників карного розшуку. Бажаю вам залишатися такими ж сміливими, сильними та принциповими професіоналами. Нехай любов ваших близьких зберігає вас, а вірні товариші прикривають спину у будь-якій ситуації. Бажаю вам, щоб ваша сім’я всім серцем пишалася вами!