Вітаю зі Всесвітнім днем ​​науки і хочу побажати ніколи не втрачати потягу до знань та нових відкриттів, завжди стояти на вірній стежці до вдосконалення цього світу. Нехай наука допомагає нам ставати кращими і впевненішими, нехай великі знання відкривають нам дороги до щасливого і світлого майбутнього. Здоров’я та міцних сил, ентузіазму та цілеспрямованості для міцної та довгої дружби з наукою.

Наука — це те, що відокремило нас від варварства та подарувало світло знань. Завдяки їй ми лікуємо хвороби, будуємо вдома та просто живемо. Весь світ, все людське суспільство немислимо без науки та її досягнень. І немає сенсу це заперечувати. З настанням Всесвітнього Дня Науки!

У Всесвітній день науки бажаю, щоб розум завжди був світлим, щоб граніт науки гризти було легко, щоб шлях до високих результатів був вірним, щоб до глобальних питань було знайдено лише правильні відповіді, щоб і в науці, і в житті працювали закони щастя та закономірності Успіхів.

У 1999 році на Всесвітній науковій конференції, що проходить у Будапешті, було вирішено щільніше здійснювати зв’язок науки з суспільством. Зважаючи на це рішення 10 листопада 2001 року ЮНЕСКО заснувало Всесвітній день науки, метою якого є привернення уваги суспільства до питань впливу науки на повсякденне життя, на роль науки у досягненні розвитку та миру в суспільстві. Цього дня урядами багатьох країн світу приймаються науково-освітні програми із взаємодії інститутів та наукових організацій та загальноосвітніх шкіл. Метою відзначення цього дня є підвищення усвідомлення суспільством ролі науки у житті.

Без науки немислиме майбутнє. Науку створюють вчені. Дякую за вашу роботу, за все, що ви створюєте! Нехай не буде меж у вашій трудовій діяльності, великих вам перспектив та відкриття нових горизонтів, дорогі вчені. Прийміть вітання з цим важливим днем ​​– Всесвітнім днем ​​науки!

Наука робить наше життя і комфортнішим, і цікавішим, і простіше. Завдяки науці ми маємо ліки від багатьох хвороб. Сьогодні такий день, що нагадує про важливість науки. Це свято для вчених та всіх нас. З днем ​​науки, мій любий друже!

Наука безсила без вчених, саме вони творять майбутнє. Привітаємо тих, кого це стосується, із Всесвітнім днем ​​науки — щастя, часу та бажання їм створювати всі ті, що звичайні люди одержують у готовому вигляді!

Хто пов’язав свою долю з науковою діяльністю, честь та хвала вам. Адже всім відомо, що наука — це двигун прогресу. Хочеться цього дня побажати, щоб наука завдяки вам впевненими темпами освоювалася і йшла шляхом розвитку та процвітання.

Бажаю тобі ніколи не стояти на місці, а пізнавати різні науки, відкривати для себе світ у нових фарбах, розгадувати його таємниці та цікавитись найнезвичайнішими відкриттями вчених!