Схеми та креслення ще з інституту стали для вас простою та звичною справою. Автомобілі, інженерні машини і трактори – знайти несправність у будь-якому механізмі для вас не складе труднощів. Нехай ваші «золоті руки» цінують рідних та близьких, і в сім’ї буде гармонія та взаєморозуміння.

Нехай у цей день усі креслення, механізми та проекти зачекають, адже сьогодні своє професійне свято відзначає інженер-механік. Нехай твій дім завжди буде сповнений друзів, серце любові, кишеня грошей, очі щастя, а тіло здоров’я. Бажаємо гранітного здоров’я та кар’єрного зростання.

Прийміть сьогодні вітання двигуни прогресу, представники важливої ​​професії — інженери-механіки! Бажаємо вам безперервного розвитку, створення нових корисних людству технологій, завжди досягати бажаних результатів. Здоров’я безперебійного, як робота ваших винаходів, щастя міцного, як ваші руки, друзів надійних, як ваша праця!

Вітаю тебе інженер-механік. Бажаю, щоб у житті все крутилося і крутилося, не давало збоїв та непередбачених зупинок. Бажаю, щоб кожен гвинтик, гайка та болтик твоєї долі, зайняли своє місце і склали єдиний організм щастя, достатку, позитиву та успіху. Зі святом!

Вітаю із Днем інженера-механіка. Бажаю багато сил, безліч крутих ідей, безперервного потоку геніальних думок, злагодженої роботи, високих результатів та неодноразових успіхів. Нехай твоя робота дозволяє тобі вдосконалюватися та розвиватися, нехай твоє життя дарує тобі великі можливості для досягнення конкретної мети.

Вітаємо всіх інженерів-механіків з їхнім професійним святом. Ви — видатні трудяги і генії, здатні змусити працювати набір непотрібних речей. Так що зі святом вас залишайтеся завжди такими ж талановитими, бо без вас нам не впоратися.

Вітаю із Днем інженера-механіка. Нехай усе ладиться в роботі, нехай все буде на своїх місцях і в діяльності, і в житті, нехай на кожному кроці чекає удача, нехай у серці живе щире кохання, а в домі живе справжнє щастя.