Вітаю з Горіховим Спасом. Нехай це свято принесе силу і міцну, як горіх, віру у вашу родину. Нехай у вашому домі панують добробут і мир. Бажаю здоров’я, благодіянь, чистоти душі та радості серця.

Вітаю з Горіховим Спасом. Бажаю будь-які проблеми життя клацати, як білочка горішки. Бажаю доброго щастя, вірного кохання, сильної віри, невтомної надії та теплої посмішки, яка зігріватиме всіх дорогих тобі людей.

Вітаю з Горіховим Спасом! Нехай у таке тепле та світле свято збудуться усі ваші мрії та бажання. Вірте в добро і позитив, даруйте оточуючим щастя і робіть цей світ кращим!

Вітаю з Горіховим Спасом і хочу побажати завжди рятувати себе та близьких від життєвих неустойок і колотнеч, завжди мати захист від негараздів та бід, як захищений горіх шкаралупою. Бажаю миру та благодаті, щасливого життя без краплі горя, брехні та жалю.

Вітаю вас віруючі та парафіяни з Горіховим Спасом! Бажаю всім бути міцними духом, наче горіх, життєрадісними, впевненими в собі, цілеспрямованими та спрямованими!

На порозі останній – Третій Спас і літо наближається до кінця. На столі освячений здобний хліб та цілісні горіхи. Попереду багата на врожай золотоволоса осінь. Частування на столі, близькі люди поруч. Залишається побажати любові і бережи тебе, дорогий друже, Господи.

Бажаю вам світла та тепла. Нехай вашу дорогу завжди освітлює сонце. Ваші близькі завжди підтримують вас. З вами Бог. Пам’ятайте про це.

Друзі, вітаю з Горіховим Спасом! Нехай ваш будинок завжди буде рясним, сім’я згуртованої та люблячої, а добробут надійним та міцним. Здоров’я, удачі та добра!

У день Горіхового Спасу бажаю благодаті та тепла. Нехай Ваше здоров’я та здоров’я рідних буде міцним та міцним, як горіхова шкаралупа, хай небо буде чистим та ясним, нехай щастя буде вічним та міцним. Кохання, віри та взаєморозуміння.

Вітаю з Третім, Горіховим Спасом. Нехай гілка ліщини сьогодні дасть вам свою силу, своє світло і знову освятить вашу віру в Господа. Радуйтеся, святкуйте і нехай Бог береже вас і ваших близьких. Миру вам і благодаті.